Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Napęd PS2 nie działa po upadku

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

michuq
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 10:50

Napęd PS2 nie działa po upadku

Post autor: michuq »

Witam, mam problem posiadam PS2 slim 77004 wczoraj dnia 1 lutego 2014 r. mój brat grał w tekkena 5 po czym odszedł od konsoli i pociągną za kabel od pada konsola upadła z ok. 0,5m otworzyła się klapka i wypadła płyta, podniósł ją wsadził płytę i grał dalej bez restartu jedną rundę, bo dalej już nie wczytało. Od teraz nie kręci się napęd i przy uruchomieniu tak dziwnie głośniej chodzi. Konsola nie posiada chipu jest przerobiona tylko pod Free MCboot co mam zrobić?? Proszę o porady
z góry dziękuje za pomoc.
Edit: dodam iż gry z pen drivera też się nie chce włączyć czy to może być problem z płytą główną
Ostatnio zmieniony ndz 09 lut, 2014 15:23 przez michuq, łącznie zmieniany 1 raz.

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Sprawdź taśmy w środku.

michuq
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 10:50

Post autor: michuq »

Patrzyłem taśmy i teraz przed chwilą chciałem odpalić grę z pendrivera to jak jest ten obrazek programu to się ładuje potem zmienia kolor na takie czerwony i nic dalej nie wyskakuje

helios98
-#
Posty: 65
Rejestracja: czw 08 lis, 2012 15:43

Post autor: helios98 »

Wina może być: laser, kable uszkodzone, albo coś wypadło

ODPOWIEDZ