Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Jak przerobić ps2 ?

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

rombi22
-#
Posty: 12
Rejestracja: pt 22 paź, 2010 09:15
Kontakt:

Jak przerobić ps2 ?

Post autor: rombi22 »

Witam. Jestem zielony w tych sprawach naprawdę :/. Więc tak jak w temacie "Jak przerobić ps2"? Konkretnie to chcę używać usb do gier :D. Ostatnio wymieniłem bf 4 za ps2 :DD. Laser ma dobry lecz konsola nie przerobiona i w tym problem :/. Pomożecie ?

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

SCEE™

rombi22
-#
Posty: 12
Rejestracja: pt 22 paź, 2010 09:15
Kontakt:

Post autor: rombi22 »

Tak , tak , tak... Jak napisałem wyżej "JAK PRZEROBIĆ PS2?" Nie free mc boot , tylko to.
Nie mam kolegi który ma przerobioną konsolę ps2 a też nie będę wydawał 120 zł na swap magica :(

Zwracaj uwagę na to, gdzie zakładasz tematy.
Dział "Pobieralnia" nie jest najlepszym miejscem dla tego typu tematów.
Drakson
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez rombi22, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Free MCBoot to też swego rodzaju przeróbka, więc opanuj emocje. Jak nie masz nikogo z przerobioną konsolą, to nic sam teoretycznie nie zdziałasz. Poza tym do odpalania gier z USB tak czy siak potrzebować będziesz FMCB, albo przynajmniej ulelf'a na płycie i wgranego OPL'a na USB.
SCEE™

rombi22
-#
Posty: 12
Rejestracja: pt 22 paź, 2010 09:15
Kontakt:

Post autor: rombi22 »

Aha , dziękuję za odpowiedź może pójdę gdzieś i chipa mi wmontują.
Temat do zamknięcia , dziękuję.

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Chip to droga opcja. Jak chcesz to możesz wysłać kartę do mnie, ja wgram i odeślę. Tu masz mój stary temat >>> http://swiatpsx.pl/przerobka-free-mc-bo ... vt7297.htm

ODPOWIEDZ