Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

PS2 problem

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

deepack99
-#
Posty: 4
Rejestracja: śr 12 wrz, 2012 18:24

PS2 problem

Post autor: deepack99 »

Witam posiadam konsolę PS2 slim przerobioną. Program Free MC Boot najnowsza wersja wgrany jest na kartę pamięci i gdy włącza się konsola widać logo tego programu. I mam problem otóż konsola jest przerobiona ale konsola nie odtwarza ani gier ani filmów nagranych na płytach dvd. Czytałem że aby gra zadziałała powinna być nagrana na płycie TDK owszem nagrałem lecz gra i tak nie chce ruszyć pojawia się czerwony screen i pisze "Please insert a PlayStation or PlayStation 2 format disc". Wiecie może dlaczego gry nie chcą działać, przecież konsola jest przerobiona co jeszcze potrzeba by gry mi działały?

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

Samo FMCB nie daje mozliwosci odpalania nagranych gier. Gra musi wpierw zostac spatchowana zanim zostanie nagrana (ESR disc patcher czy jakos tak) potem uruchamiasz ESR na ps2 i za jego pomoca dopiero odpalasz zplyte
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

deepack99, masz program ESR w menu FCMB? Jeśli nie to musisz go dograć. Do tego jak już napisał kolega wcześniej gra musi zostać spatchowana. W jakim programie chcesz otworzyć te filmy? PS2 obsługuje filmy nagrane w DVD Video. Czyli te z menu i wyborem scen. Do filmów AVI itd potrzebujesz odpowiedniego programu wgranego na FCMB.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Do AVI polecam Simple Media Player :)
Obrazek[/URL]

ODPOWIEDZ