Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Dziwne zachowanie FREE MCBOOTa

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

jukoc
-#
Posty: 1
Rejestracja: sob 24 maja, 2014 13:46

Dziwne zachowanie FREE MCBOOTa

Post autor: jukoc »

Cześć.
Nagrałem na CD uLaunch.
Zainstalowałem na MC (64MB) Free MCBoot 1.8 w wersji multi z Open ps2 loaderem w zestawie.

Mam jednak problem.
Bezpośrednio po instalacji mogę bez problemu uruchomić OPL, uLaunchELF oraz FMB Configurator.

Jednak po restarcie konsoli (normalnie wyświetla się menu mcboota), próbując wybrać którąkolwiek z ww opcji FMB, pokazuje się niekończący LOADING...
Żeby uruchomić cokolwiek z menu FMB, muszę od nowa formatować MC i instalować FMB.

Druga sprawa. Zainstalowałem na dysku USB GT4. OPL go widzi, po wybraniu pojawia się pierwsza plansza z napisami, potem ekran miga kolorami i zatrzymuje się na czarnym tle - dioda dysku przestaje migać - świeci ciągłym światłem.


Co może być tego przyczyną?

Konsola to SCPH-50004 z Ripper 3.2
Pojemność karty wyświetlana poprawnie (ok 63MB)


EDIT:
Mój problem został po części rozwiązany.
Wprawdzie, OPL nie chce uruchomić się za każdym razem, czasem trzeba zrobić reset lub dwa, ale przynajmniej uruchamia się GT4. Lekarstwem okazał się program USButil.

helios98
-#
Posty: 65
Rejestracja: czw 08 lis, 2012 15:43

Post autor: helios98 »

Takie są objawy zachowania FMCB na nieoryginalnych i mam ten sam błąd z Gran Turismo4

ODPOWIEDZ