Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Czy Gry Na PS2 Zacinają Się?

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

ViceCity
-#
Posty: 1
Rejestracja: śr 09 lip, 2014 19:26

Czy Gry Na PS2 Zacinają Się?

Post autor: ViceCity »

Witam. Temat dość banalny, ale zależy mi na odpowiedzi. Posiadam PS2 Slim i gry: FIFA 13, DRIVER 3, Władca Pierścieni: Powrót Króla i GTA San Andreas (W drodze). W FIFA 14 kiedy piłkarze są pokazani z bliska (np po spalonym) to gra czasem zauważalnie przycina, ale wydaje mi się, że to wina gry bo EA nie przykładało się do wersji pod PlayStation 2 no bo niby po co skoro ważniejsza jest wersja pod nowe konsole. W Driverze 3 nie zdarzyły mi się nigdy spadki fps. Władca Pierścieni np w pierwszej misji, gdy leci filmik wprowadzający to widać nie wielkie lagi, ale gdy gram to nic takiego mi się nie zdarzyło pomimo iż w pierwszej misji dzieje się naprawdę DUŻO. Konsolę kupiłem tydzień temu w stanie BDB jeszcze w folii.

Czytałem, że GTA San Andreas potrafi przyciąć, czy to prawda? Ogólnie proszę o odpowiedz czy konsole czasem nie wyrabiają i czy to normalne.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Tak to normalne nie masz sie co martwic.

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Podłączam się do tematu, czy wam Shadow of the Colossus też się tnie?

Aha i mam żal do EA bo PRAWIE wszystkie w jakie grałem od nich (Fifa, Fight Night, Def Jam na przykład) mają taką naturę że np. podczas ładowania czy coś gra się tnie. Fifa Street taka, Fight Night, Def Jam Vendetta mają podobny motyw: taki ,,uliczny". Bardzo mnie to denerwuje ... tylko Medal of Honor mi się nie ciął chyba...

ale podkreślam pytanie: czy wam Shadow of the Colossus też się tnie?

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Shadow of the Colossus się nie tnie tylko fpsy czasami spadają, jak grasz na piratach z płyt to czasami może się przyciąć przy szybkiej jeździe.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

ODPOWIEDZ