Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Pad do PS2 Jaki?

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

F12
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 13 lip, 2014 23:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Pad do PS2 Jaki?

Post autor: F12 »

Witam . Mam pytanie... chce kupić nowy pad do ps2 ..
Czy wystarczy zwykły na USB (ps2 ma dwa porty dlatego pytam) czy musi być orginalny od Sony ? do ps2 .
Nie chce kupować w internecie ...wole iść normalnie do sklepu i kupić. Ale nigdzie nie moge znaleźć . Dlatego pytam czy może być zwykły na USB .Pozdrawiam .

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

Nie, nie moze byc, pad pod USB gada innym "jezykiem" niz pady do playstation, musialbys miec przejsciowke z USB na port playstation a taka nie istnieje. Tak wiec zostaje zaopatrzyc sie w pada dedykowanego dla playstation. Polecam jednak kupic oryginalnego pada niz jakas podrobke. Wszystkie gry ci go wykryja gdyz niektore gry wymagaja oryginalnego pada. Niestety nie dostaniesz juz go w normalnych sklepach i zostaja jedynie aukcje lub jakies male sklepiki ktore posiadaja wiekszosc konsol nawet tych mega starych (ale takich sklepow to w polsce jest baaardzo malo)
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

F12
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 13 lip, 2014 23:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: F12 »

Znalazłem jeden w mediamarkt : Tracer na usb dedykowany do ps 2 (Tracer shogun USB/PS2 ) http://m.mediamarkt.pl/bydgoszcz/akceso ... we_joypady
-Ps2 Slim

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

za taka cene to ty dostaniesz w przyzwoitym stanie oryginalny pad
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Możesz brać też nieoryginalny przecież, ja za 20 zł w chińskim kupiłem jakieś pół roku temu i działa do tej pory tylko że w niektórych grach wibracje muszę wyłączać i lekko kabel się zniszczył a na tyle ile ja go zgniatałem to już dawno powinien pójść w cholerę :zly: a to jeszcze jeden z tych chińskich plastików które tak dziwnie pachną, no :D

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

ta, tylko problem z nieoryginalnymi padami na ps2 jest taki ze nie kazda gra Ci wykryje tego pada, a sa takie co wymagaja niestety oryginalnego. poza tym uzywke oryginalnego w dobrym stanie kupi nawet za 20 zl jak dobrze poszuka. a jak nie to do 50 zl spokojnie kupi a za 50 nawet moze trafic na nowke sztuke.
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Na tyle gier ile ja przegrałem i to te ,,najlepsze" typu Gran Turismo albo God of War (wiadomo że są z nimi jakieś tam denerwujące sytuacje) nie spotkałem się z taką sytuacja żeby nie wykryło pada, chyba że coś z wibracjami to tak. Za 25 zł bez przesyłki widziałem nowego pada do PS2 na allegro jakieś pół roku temu. Wiadomo, z takich tańszych to po roku zejdzie farba z przycisków (z takiego d-pada to nie bo nie ma co :D) ale może lepiej dołożyć te 10-20 zł i nowego kupić, tylko warto mieć na uwadze koszty przesyłki ;] jak mieszkacie w większym mieście to będzie od groma takich sklepów, na przykład u mnie nie ma padów do PS2 ale są gry, takich bardziej szczegółowych rzeczy już nie ma.

Takie dyskusje już lepiej pozostawić kupującemu.

ODPOWIEDZ