Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Obejścia antypirackie konsoli ps2 na chwile obecna.

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Adek4100
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 05 wrz, 2014 11:35

Obejścia antypirackie konsoli ps2 na chwile obecna.

Post autor: Adek4100 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Znalazłem w szafie zakupiona ładnych parę lat temu konsole ps2 slim. Konsola jest w pełni sprawna i mam do niej mnóstwo gier oryginalnych oraz nieoryginalnych ... Posiadam również płytę Swapmagic która używałem aby uruchomić nie oryginalne gry, niestety... Płyty leżały w takim miejscu ze uszkodziły się w.sposób nieodwracalny... Przeżył tylko NFS.MW. Swapmagic jest niestety pęknięty...
Chciałbym dowiedzieć się jak na chwile.obecna rozpracowana jest konsola pod względem uruchamiania nieoryginalnych płyt. Większość gier które posiadam w oryginale udało mi się.ściągnąć z.sieci, problem tylko jak je uruchomić... Czy w dalszym ciągu konieczny jest Swapmagic lub ripper czy coś się zmieniło np w specjalny sposób nagrana płyta lub jakiś.emulator z.pendrive?

Prosił bym o wyrozumiałość, dawno nie siedziałem w tym temacie, pozapominalem nazw niektórych rzeczy nawet nie wiem jak zabrać się do szukania tego w sieci, a wszystkie tematy które znalazłem są bardzo stare.

tommy_vercetti
-#
Posty: 6
Rejestracja: pt 05 wrz, 2014 02:42
Lokalizacja: kuj-pom

Post autor: tommy_vercetti »

Cześć!
Myślę, że powinnieneś zainteresować się tematem - FreeMCBoot.
http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/PS2-FreeMCBoot-ESR/
Jest z tym trochę orki, żeby wszystko śmigało ale na pewno ten sposób sprawdza się i jest w 100% legalny. :)

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Swap Magic, FMCB i chip do konsoli

ODPOWIEDZ