Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

SwapMagic 3.8 - There is no data.

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Adek4100
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 05 wrz, 2014 11:35

SwapMagic 3.8 - There is no data.

Post autor: Adek4100 »

Witam wszystkich serdecznie.
Mam problem z niedawno kupionym PS2.
Otóż do PlayStation dostałem jedną grę Need For Speed Most Wanted która odpalała się bez problemu, szybko i nigdy bez zacięć. Jakiś czas temu chciałem troche uzupelnic swoja kolekcję gier, kupiłem zaś SwapMagic 3.8 który po odpaleniu i wybraniu opcji bootowania płyty po chwili zwraca info There Is No Data...

Gdy włoże do Playstattion grę nieoryginalna pojawia się na czerwonym tle info że to nie płyta PlayStatiion2, odczytuje momentalnie, oryginalna gra jak i SwapMagic odpala bez problemu... Natomiast sciagniete gry w formacie ISO i bezpośrednio nagrane na płyte nie odpalaja... nie odpala nawet poprzez swap magic oryginalna gra need for speed.

Czy aby uruchomic grę swap magic trzeba przed jej nagraniem ja odpowiednio sPatchowac?

Co może byc nie tak? Laser, opłaca sie go robic w tych czasach... ?

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Zanim wybierzesz opcję bootowania podmieniasz płyty czy dopiero po ?

Adek4100
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 05 wrz, 2014 11:35

Post autor: Adek4100 »

Przedewszystkim dzięki za odpowiedź... i do rzeczy...

Uruchamia się SwapMagic, w tym momencie mam do wyboru 4 opcję ( Noramal, Special, SMBOOT, Cheat Menu) zanim cokolwiek wybiorę, podmieniam płytę na płytę z grą i oczywiście z prawidłowo zamontowanymi blokadami i dopiero wybieram opcję normal, po czym system obrazu Default, zaczyna kręcić płyte i dzieje się tak jak opisywałem powyzej :( Nawet gdy podmieniam na orygianlną płyte z grą :(

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Sprawdź czy blokady masz na pewno dobrze zamontowane.

Adek4100
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 05 wrz, 2014 11:35

Post autor: Adek4100 »

Powiem Ci ze jest sprawa tego typu, że ta blokada przednia która można wcisnąć byle czym np wkładem od długopisu, wystarczy aby play się uruchomił, i odpala się w ten sposób normalnie oryginalna gra... Nie było reakcji na ta druga blokadę... Rozkręcić wiec konsole i w tym miejscu jest (tak to wygląda) jakby wylamana płytka... Nie ma zupełnie nic... Co zrobić z tym fantem??

Dodam że nawet gdy wkładam do konsoli oryginalna plyte z grą która włącza się bez najmniejszych problemów słychać strzelanie lasera czy tak mają te pski??

ODPOWIEDZ