Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Grzebanie w plikach Memory Card, dodawanie programów

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Fiku
-#
Posty: 5
Rejestracja: pt 31 paź, 2014 18:06

Grzebanie w plikach Memory Card, dodawanie programów

Post autor: Fiku »

Zacznę od początku, kupiłem na allegro przerobioną kartę 8mb z Free Mc Boot'em i okazało się że gość wgrał mi jakieś programy żebym łatwiej się poruszał, niby wszystko wydaje się okej, ale przykładowo mam wersje SNES Station która nie czyta mi z usb a chciałbym żeby to robiła :> I teraz pytanie, czym i jak mogę grzebać w plikach karty żeby sobie instalować i usuwać programy ? Wszędzie czytam o jakimś uLaunchelf ale nie mam pojęcia jak to wgrać i skąd wziąć oraz czy przypadkiem go już nie mam wgranego

Tak wygląda moje menu po włączeniu konsoli :
Obrazek

Po włączeniu 'browser' :
Obrazek

W emulatorze PGEN, którego nie widać w menu bo się najzwyczajniej nie zmieścił (tylko tu widze pliki z karty w takiej formie) :
Obrazek

Z góry dziękuje za zainteresowanie i pomoc :>

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

Czy to USB działa na innych programach? np z tym co uruchamiasz gry z pendrive lub HDD
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Awatar użytkownika
Fiku
-#
Posty: 5
Rejestracja: pt 31 paź, 2014 18:06

Post autor: Fiku »

Tak, jeśli dobrze zrozumiałem pytanie to tak :>

ODPOWIEDZ