Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Na Karcie Free MC Boot 1.8b ??

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Rav17
-#
Posty: 55
Rejestracja: sob 21 mar, 2009 21:37
Lokalizacja: Ukochana Warszawa
Kontakt:

Na Karcie Free MC Boot 1.8b ??

Post autor: Rav17 »

Moje pytanie brzmi, ma ktoś? Bo ja nie wiem czy ufać w takie czary mary, drogie to nie jest ALLEGRO -> a jeżeli działa to pomoże i to bardzo. Napiszcie co myślicie o tym, a jak ktoś ma to nawet na priva niech wali, bo nie chcę pieniędzy w błoto wyrzucać. Jbc mnie tylko interesuje odtwarzanie podrabianych gier, bo filmy itp to mam dvd:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamyczek12345
-#
Posty: 23
Rejestracja: śr 07 sty, 2009 16:12
Lokalizacja: z daleka
Kontakt:

Post autor: Kamyczek12345 »

Ja posiadam na karcie pamieci Free MC Boot tylko nie wem jaka wersje i wszystko jest w porzadku. Dziala jak nalezy. Tylko ja mam karte 8 mb i zajmuje mi na niej spora czesc.
No i oczywiscie jak wyjmiesz ja z konsoli i dopoki jej nie wlozysz konsola piratow nie bedzie odtwarzac.

Rav17
-#
Posty: 55
Rejestracja: sob 21 mar, 2009 21:37
Lokalizacja: Ukochana Warszawa
Kontakt:

Post autor: Rav17 »

Dzięki, o to mi chodziło :) skoro wiem ze chociaż jednej osobie działa to git, bo myslałem że koleś wkręca ludzi :) wysyłam mu karte 8mb tak samo jak Ty i jazda :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
kondzio8888
-#
Posty: 12
Rejestracja: ndz 17 sty, 2010 18:12

Post autor: kondzio8888 »

Ja takiej karty nie kupiłem na allegro ale sam wgrałem free mc boot 1.8 (to to samo co 1.8b tylko że English , a 1.8b jest po polsku) i działa rewelacyjnie jestem zadowolony gierki normalnie z PenDriva daje rade odpalać , gierki z płyt dvd wystarczy spatchować a jest to łatwe i trwa 2 sekundy , woogóle Free mc boot ma same zalety :D POLECAM ci .
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

ODPOWIEDZ