Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

PS2 + OPENPS2 LOADER 0.9 + DYSK SATA DA RADE 2 PARTYCJE ?

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

atiPL
-#
Posty: 2
Rejestracja: śr 12 mar, 2014 13:26

PS2 + OPENPS2 LOADER 0.9 + DYSK SATA DA RADE 2 PARTYCJE ?

Post autor: atiPL »

Witam jestem dumnym posiadaczem przerobionej ps2 i zainteresowałem się ostatnio OpenPs2 loaderem który jest fajną rzeczą (nawet jeżeli ps2 ma tylko usb 1.0) ale przejdę do rzeczy a więc tak chcę odpalać gry z usb mój pendrive FAT32 8gb działa super ale pomieści 2-3 gry nabyłem ostatnio kieszeń do mojego starego dysku sata 2.0 320 gb działa super. ok ps2 go wykrywa ale nie wspiera formatu NTFS i poprostu wyświetla ciąg znaków i tak dalej w open ps2 loaderze nie widać gier i tak sobię pomyślałem że zrobie 2 partycje tak 70 gb która będzie w formacie FAT32 i tu pytanie czy jak będzie ta 2 patycja to OpenPS2Loader ją wykryje ? bo ja nie chcę mieć całego dysku w FAT32 bo to by było okropne ze względu na ograniczenie do 4gb na jeden plik. i tu pytanie czy to zadziała czy nie??? dam jeszcze screena na dole Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

zrobie 2 partycje tak 70 gb która będzie w formacie FAT32 i tu pytanie czy jak będzie ta 2 patycja to OpenPS2Loader ją wykryje ?
Będzie działać. Sformatuj zmieniając typ plików na fat32. Gry muszą być spatchowane, przeważnie obrazy do pobrania już są. Potem zainstaluj gry na partycji programem USBExtreme. Nawet nie musisz zmieniać domyślnych ustawień w OL, dysk udostępnij prostym udostępnianiem z nazwą PS2SMB.
Obrazek

Pentanteles
-#
Posty: 11
Rejestracja: czw 17 lip, 2014 07:43

Post autor: Pentanteles »

@Pierce, tylko czy powyższe rozwiązanie zadziała, gdy dysk podłączy się bezpośrednio do konsoli?
Sam używałem zewnętrznego dysku 80 GB właśnie pod FAT32 i z jedną partycją - nigdy nie było problemu.
Nie jestem pewny, czy OPL rozpozna spartycjonowany dysk.

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

W ten sposób nie próbowałem.
Obrazek

thelastpost
-#
Posty: 7
Rejestracja: wt 27 sty, 2015 11:42

Post autor: thelastpost »

Osobiście mam dysk ATA z dwiema partycjami.
(bowiem ten dysk służył mi jako nośnik do filmów by moc oglądać na telewizorze, wiec był sformatowany w NTFS).
Podzieliłem w programie ta partycje na pol, tj. zrobiłem z niej dwie partycje z czego druga sformatowałem w FAT32 i bez problemu śmiga :).
A wiec mam dysk z dwiema partycjami NTFS i FAT32. Nie ma żadnych problemów z odczytem gier z drugiej partycji FAT32

ODPOWIEDZ