Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problem z kopiami gier na MCBOOT

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

patrx94
-#
Posty: 1
Rejestracja: pn 18 lip, 2016 11:42

Problem z kopiami gier na MCBOOT

Post autor: patrx94 »

Witam Smile

Mam problem ,mianowicie kupiłem ostatnio PS2 SCPH-75003 (slim) , znalazłem karte z Mcboot'em 1.95, orginalne gry (nawet porysowane dośc mocno) oraz za pośrednictwem pendrive chodzą idealnie , jedyne co to te czasy ładowan gier z pendrive i przycinajace się filmiki i muzyka jest dośc męczoce a czasem nawet niegrywalne.

Postanowiłem że nagram gry z duża ilością scenek typu (Final fantasy, god of war) na płytki , niestety coś jest nie tak , nagrywam wszystko tak jak w znalezionych na forum instrukcjach tzn:
- płytyki Verbatim DVD-r
- patchowanie esr disc patcher
- nagrywanie przez alcochol na najniższej prędkosci (u mnie niestety to x8 bo nagrywarka nie obejmuje x4, próbowałem ustawić w innych programach x4 ale niestety nagrywarka nagrywa wtedy x8)

I problem wygląda tak , za 1 razem po włożeniu płyty do konsoli gra chodzi idealnie, wkładam płyte wyskakuje standardowe ,,dvd player not set up" , przechodze do esr uruchamiam i wszystko gra i trąbi , problem przychodzi potem , gdy np, zresetuje konsole to ta sama płytka co przed chwila chodzila idalnie najzwyczajniej w swiecie nie jest odczytywana przez konsole, tuż po uruchomieniu po chwili jak wysoczy mi logo mcboota to płytka sie zatrzymuje w napędzie i koniec. Wgl nie widac jej w konsoli a w esr pisze ,,unknown media in drive" , i tak nagrałem kilkanascie już gier i z każdą jest tak samo. Dopiero po tym jak odstawie pleja na jakiś czas , jakby musiał ostygnąć gdy włoże płytke do konsoli znów jest dobrze aby odpalic jeden tytuł. Po czym po nawrt poł godziny grania gdy chce zmienić płytke czy nawet zresetuje konsole problem znów wraca i nie ma możliwosci odpalić tej bądz innej płyty.
Prosze o pomoc.

amane2142
-#
Posty: 137
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amane2142 »

może laser już dogorywa
PSX:
  • SCPH-7502
    SCPH-1020
    SCPH-110
    SCPH-1120
PS2:
  • SCPH-5004
    SCPH-10020(FMBC)
    SCPH-10010
    SCPH-10150
    SCPH-10350(Dysk Maxtor 80GB)
JURASIC PARK (podróbka pegasusa)

ODPOWIEDZ