Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Problem z laserem

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

MaryGave
-#
Posty: 1
Rejestracja: czw 22 wrz, 2016 11:01

Problem z laserem

Post autor: MaryGave »

Witam posiadam konsolę w wersji FAT kupiłem za grosze z laserem do wymiany siedział w nim oryginalny Sony a kupiłem z nowy HD7 lecz po rozpakowaniu zauważyłem że laser nie ma zworki gdy włożę płytę zakręci lekko kilka razy a po ok minucie zaczyna kręcić i udało mi się uruchomić tylko kilka gier większość zatrzymuje się na reading disc nawet nie udało mi się uruchomić oryginalnej gry wcześniej odesłałem laser ponieważ zachowywał się podobnie nie wiem czy nie wyregulować wysokość lasera oraz jego moc ? Mam również free mcboot ale mam chipa i po jakimkolwiek wyborze w menu pojawia mi się czarny ekran. Czy zwrócić ten laser ? Ostatecznie myślałem też nad zakupem NA i jakiegoś małego dysku.

ODPOWIEDZ