Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Grzesieq's PS2 - Gruz projekt

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Grzesiek!
-#
Posty: 87
Rejestracja: pt 23 lis, 2012 17:17
Kontakt:

Grzesieq's PS2 - Gruz projekt

Post autor: Grzesiek! »

Witam serdecznie na moim PIERWSZYM projekcie! Chcę przedstawić Wam moje PS2. Konsola ma już trochę lat i przyznam, była ostro katowana przeze mnie, aż do sesji w Resident Evil 4. Jako, że wraz z kolegami jesteśmy fanami serii, postanowiliśmy zagrać w ten majstersztyk od studia Capcom. Grę oczywiście ukończyliśmy, ale jak to my, nie obyło się bez browarów. W pewnym momencie mój kolega Dawid (jak to czytasz to pozdro :D) zapomniał, że PS2 to nie PS3 i po prostu stracił świadomość, że pad jest niestety przewodowy. Konsola spadła i na dzień dzisiejszy w takim stanie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Moje PS2 jest już w takim stanie od 2013 roku.Konsola nie posiada m.in. lasera, guzika power, wiatraka, tej gumy co jest na procesorze (nie wiem jak to się nazywa :P). Te części wyrzuciłem ja przez przypadek. Konsole chcę naprawić, ponieważ mam do niej bardzo wielki sentyment. Tyle na niej przegrałem, że szkoda mi ją wyrzucić. Od jakiegoś czasu planuje kupić uszkodzoną PS2 model SCPH-77004, aby wziąć potrzebne podzespoły do mojego gruza. Może ktoś ma z Was na sprzedaż taką konsole w sensownej cenie? Pozdrawiam!
[center]Obrazek[/center]

[center]https://www.facebook.com/swiatpsx/[/center]

RycerzJP
-#
Posty: 135
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 17:10

Post autor: RycerzJP »

Odezwij się do mnie na pv

ODPOWIEDZ