Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

PS2 FMCB Nie da się reinstalować

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

echo
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 11 lis, 2018 18:31

PS2 FMCB Nie da się reinstalować

Post autor: echo »

Witam, otóż mam kartę z fcmb 1.8b a play station 2 mam model slim SCPH-77004 . Wchodzę przez Uruchom Grę i ESR i gdy wkładam płytę jest informacja, że status: invalid media in drive ale dodam, że u kolegi normalnie śmiga i wszystko jest ok . Próbowałem gmerać w kombinacjach odpalać z 100 razy na różne sposoby i dalej nic. Podczas próby reinstallacji użyłem tego wątku i wykonywałem wszystko krok po kroku http://www.playstationforum.pl/thread-21121.html. Natomiast po 4. Wybieramy "mass" i uruchamiamy plik "FREE_MCBOOT.ELF" od razu mam czarny ekran i nic się nie da zrobić mam tak samo w przypadku próby odpalenia gry przez ESR. Nadmienię, że problem ten nie jest tylko z jedną grą dotyczy on Baldurs Gate 1 i 2 Onimusha , Ratchet& Clank w sumie wszystkich gier jakie mam. Powoli zaczyna brakować tematów na forach. Używam LaunchELF v4.30. Co robić ?

ODPOWIEDZ