Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

PS2 FMCB Nie da się reinstalować

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

echo
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 11 lis, 2018 18:31

PS2 FMCB Nie da się reinstalować

Post autor: echo »

Witam, otóż mam kartę z fcmb 1.8b a play station 2 mam model slim SCPH-77004 . Wchodzę przez Uruchom Grę i ESR i gdy wkładam płytę jest informacja, że status: invalid media in drive ale dodam, że u kolegi normalnie śmiga i wszystko jest ok . Próbowałem gmerać w kombinacjach odpalać z 100 razy na różne sposoby i dalej nic. Podczas próby reinstallacji użyłem tego wątku i wykonywałem wszystko krok po kroku http://www.playstationforum.pl/thread-21121.html. Natomiast po 4. Wybieramy "mass" i uruchamiamy plik "FREE_MCBOOT.ELF" od razu mam czarny ekran i nic się nie da zrobić mam tak samo w przypadku próby odpalenia gry przez ESR. Nadmienię, że problem ten nie jest tylko z jedną grą dotyczy on Baldurs Gate 1 i 2 Onimusha , Ratchet& Clank w sumie wszystkich gier jakie mam. Powoli zaczyna brakować tematów na forach. Używam LaunchELF v4.30. Co robić ?

ODPOWIEDZ