Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

pad bezprzewodowy vs przewodowy do ps2

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
sosna123
-#
Posty: 182
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 21:35

pad bezprzewodowy vs przewodowy do ps2

Post autor: sosna123 »

Witam otórz dziś rozwalił mi sie pad do ps2 :kwasny: i ma pytanie cz lepiej kupic bez przewodowego czy z kablem. Nie wiem na co sie zdecydowac i mam do was pytanie jeśli ktos ma bezprzewodowego pada czy szybko baterie sie wyczerpują prosze o szybką odpowiedz bo jutro chce sobie kupic juz pada.

damiwolff18
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010 06:57

Post autor: damiwolff18 »

Wszystko zależy ile jesteś gotów wydać na takiego pada.
Oczywiście dużo wygodniejszy jest bezprzewodowy (np. taki od ps3 ) ale do ps2 nie ma żadnego od SONY a cała reszta to naprawdę beznadziejne ( jedyna firmę jaka polecam to LOGITECH ceny zaczynają się od 100zł ) Jeżeli chodzi o przewodowe pady to polecam tylko ORYGINALNY SONY grałem już na wielu ale i tak ORYGINALNY jest najlepszy. Obecnie w okolicach 60-70zł

Awatar użytkownika
olexy999
-#
Posty: 16
Rejestracja: śr 18 lut, 2009 17:32
Kontakt:

Post autor: olexy999 »

Osobiście posiadam bezprzewodowe pady QuickShot i muszę powiedzieć ze jeszcze mnie nie zawiodły. Łącza się szybko i reagują idealnie. Co do długości działania to są w nich 4 baterie AAA które przy naprawdę częstym graniu potrafią uciągnąć ponad miesiąc :)

ODPOWIEDZ