Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Która przeróbka najlepsza

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Która przeróbka najlepsza

Post autor: kapcior7 »

która z 3 przeróbek jest najlepsza i jak dziala ten free mc boot bo zamierzam go kupic...

Free mc Boot 1.8 PL

Swamp magic


Chip??

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Cóż, wiem, że na Swap Magic są problemy np z grami od EA takimi jak np. FIFA Street. Osobiście mógłbym polecić chip Ripper albo Myth. O ile z pierwszym sam miałem do czynienia, o tyle drugi widziałem tylko z dystansu.
Ripper jak narazie mnie nie zawodził po za może jednym faktem. Zabawa w `reset`. Jeśli chce się odpalić grę na Ps2 resetuje się konsole raz, kiedy na PSX resetuje się 2 razy, a kiedy odpala się film DVD, do należy zresetowac 3 razy pod rząd. Oczywiście po włożyniu płyty.
O Myth nie moge za dużo powiedzieć, jednak zrobił ten chip na mnie wrażenie, ponieważ nie było z nim najmniejszych problemów, przynajmniej póki testował go mój znajomy.

SerV^^
-#
Posty: 5
Rejestracja: sob 25 lip, 2009 09:21
Kontakt:

Post autor: SerV^^ »

problemy z mc bootem? napewno nie ( przynajmniej na moim ).
nie wiem gdzie wy widzicie problemy -.- posiadam sam tego mc boota i jest bardzo dobry,ba sciaglem gt4 ntsc i dziala bez problemu a o ile mi wiadomo mc boot nie sciaga ( nie sciagal ) regionow, no ale mi jakos poszlo te gt4 ntsc. wiec polecam

damiwolff18
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010 06:57

Post autor: damiwolff18 »

Obecnie do wersji 7xxxx Free MC BOOT 1.8. Swap Magic tylko w wypadku najnowszej wersji 9xxxx . Jeżeli chodzi o CHIP (w każdej wersji) szkoda gwarancji SONY , a poza tym z każdym PS2 jaki mial CHIP miałem problemy więc odradzam !!!

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

damiwolff18 pisze:Obecnie do wersji 7xxxx Free MC BOOT 1.8. Swap Magic tylko w wypadku najnowszej wersji 9xxxx . Jeżeli chodzi o CHIP (w każdej wersji) szkoda gwarancji SONY , a poza tym z każdym PS2 jaki mial CHIP miałem problemy więc odradzam !!!
ja mam swoją ps2 od dziesięciu lat , kupiłem nową od razu ze sklepu przerobioną (gwarancja wtedy była na pół roku, przy takim układzie) i śmiga mi do dziś, nigdy z żadną grą czy to na ps2 czy psx nie miałem problemu nawet najmniejszego, CHIP jest ripper 1.0.
po za tym, wypalam grę i nie muszę jej przed wypaleniem pathować, po prostu ściągam wypalam i gram nic więcej nic mniej...
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

pachowanie gra nawet nie sekunde a wszystko jest banalne w obsłudze

qamil
-#
Posty: 3
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 17:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: qamil »

Witam. Ja też zamierzam kupić PS2 i mam podobny problem - nie wiem jaką przeróbkę wybrać. SWAP traktuję jako ostateczność, myślę nad chipem lub Free MC Bootem. Mam dwa pytanka odnośnie tych przeróbek:
1. Mam dużo gier PSX. Która przeróbka będzie lepsza do grania w nie? Chodzi o piraty, bo oryginały na mój rozum powinny działać bez problemów :)
2. Nie wiem czy przeróbka tu coś zmienia, ale jak wygląda odtwarzanie filmów na PS2? Działają tylko płyty DVD, czy może filmy w formacie AVI nagrane na płytę też ruszą?
Z góry dzięki za odpowiedzi, jak mi się jeszcze coś przypomni, to napiszę :)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

FreeMC Boot. Zdecydowanie polecam. Ma mnóstwo exploitów umożliwiających odpalanie filmów. Z grami na PSXa to nie wiem, nigdy nie spreawdzałem. Mam PSXa to nie potrzebuję :D. Co jeszcze w FMCB nie tracisz gwarancji na PS2, gdyż to kartę się "przerabia". No i chyba najważniejsze przeróbkę FMCB możesz zrobić sam, jeśli masz do dyspozycji przerobioną konsolę (np kolegi).
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ