Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

ps2 problemik mały ;P

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

ps2 problemik mały ;P

Post autor: kapcior7 »

siema dzisiaj po włożeniu płytki z orginalną grą do konsoli nie kręciła się...
ale gdy dociskam na klapce z tyłu

Obrazek

to czrwone to tam dociskam (ok na środku)

prosze o pomoc bo nie moge grac ani oglądać filmów ...

a bym se pograł bo free mc boot przyszedł...

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Napisz o co chodzi dokładniej bo napisałeś że ci sie płyta nie kręci ale jak dociskasz z tyłu... Więc albo zdanie nie dokończone albo nie kręci się jak dociskasz klapkę z tyłu więc nie dociskaj a się zacznie kręcić :?:

Jednak jeśli coś to stawiam na zdechnięty silniczek który obraca płytę. Albo nie czyta płyty, czyli laser bądź coś innego (włóż np inną oryginalną grę)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

dzięki zochan już sobie poradziłem

ps. chodziło o to że jak niedociskałem to hamules sie nie zwalniał a jak docisnełem to się zwalniał....

Po prostu musze troche mocniej zamykac :-P klapkę i wszystko kit

THX ze w ogóle odpisałeś... ;)

a po primo myślisz że wytrzymałbym 1 dzień bez ps2 :-P

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Mam prośbę. Jak coś piszesz to przeczytaj co napisałeś, dopiero wysyłaj i popraw mój nick
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ