Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

piraty na PS2

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

damian1706
-#
Posty: 3
Rejestracja: ndz 18 paź, 2009 12:56

piraty na PS2

Post autor: damian1706 »

mam pytanie. Mam zamiar kupić przerobioną konsolę PS2 i nie wiem jak zgrywac na plyty. Nie wiem czy zgrywac wszystko to co się sciaga na swiatpsx.pl(chodzi o zawartosc gier w linkach) pomocy!!!!! Z góry dzięki ;-)

[ Dodano: Nie 28 Lut, 2010 13:41 ]
mi chodzi o to czy zgrywac całą zawartość tych plikow skompresowanych czy niektore rzeczy

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

zalezy też od przeróbki chip,SM,FCB ;)

ale ci chodzi o to co jest spakowane -wystarczy rozpakować przeważnie zostanie nam plik.iso i potem go nagrywasz np. image burn czy nero czy alkoholem to już nie ma znaczenia no może ma ale minimalne gry nagrywaj z prędkością x4 lub x8 (niektóre tak mają że x8)

Lelouch
-#
Posty: 5
Rejestracja: sob 20 lut, 2010 20:03

Post autor: Lelouch »

podepne się ;]
pobrałem piracką grę wypaliłem wszystko się elegancko włącza (mam przerobioną konsolę) z tym że na samej górze mam trochę denerwujący biały pasek...to wina każdej gry pirackiej czy tylko efekt uboczny przerabiania gry z NTSC na PAL?

Suhayl
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 06 mar, 2010 22:17

Post autor: Suhayl »

To może zależeć od tego jaka masz przeróbkę. Ja, mając ModboChip, nie spotkałem się z czymś taki ani w NTSC, ani w PAL'u.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

damian1706
U nas zawartości możesz być pewien, że jest trafna (zdarzają się tylko padnięte linki), co do nagrywania masz masę poradników.
Lelouch pisze:podepne się ;]
pobrałem piracką grę wypaliłem wszystko się elegancko włącza (mam przerobioną konsolę) z tym że na samej górze mam trochę denerwujący biały pasek...to wina każdej gry pirackiej czy tylko efekt uboczny przerabiania gry z NTSC na PAL?
Na moje oko to coś z połączeniem konsoli do telewizora.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ