Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Ps2 fat nie włącza się.

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

xzer0

Ps2 fat nie włącza się.

Post autor: xzer0 »

Witam! Uszkodził mi się pasek reset. Zaraz kupiłem nowy. Podłączyłem wszystko, a konsola się nie włącza. Prąd dochodzi. Może wina jest bezpiecznika na zasilaczu? (chyba tam musi być na 230W) Z góry dzięki. :)

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Nie włącza się tj, nie pali się nawet czerwone światełko przy nieaktywnej konsoli?
Sam wymieniałeś przycisk reset ? Wydaje mi się, że nie powinno się nic przy takiej operacji stać, chociaż oczywiście istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że coś się naruszy i sprzęt odmówi posłuszeństwa.
Nie wiem jakiej mocy musisz dostarczyć, jednak jeśli ci się dopiero zepsuł reset, to wcześniej musiała ci konsola działać prawda ? A więc musisz sprawdzić na tym samym zasilaczu.
Szczerze nie wiem co mogło być dokładną przyczyną, może jakimś przypadkiem coś źle podłączyłeś albo jednak coś się stało przy wymianie. Możesz wyjąć reseta jeszcze raz i sprawdzić czy nic się nie stało ..
Pierwszy raz spotykam się z takim problemem i ciężko przy czymś takim pomóc. Jeśli sprawdzisz czy wszystko jest ok i konsola dalej nie będzie działać, dla pewności sprawdź ją u kumpla, jeśli problem będzie ten sam najlepiej wydaje się ją oddać dla specjalisty.

xzer0

Post autor: xzer0 »

Wcześniej działała wymieniłem tylko taśmę płyta główna-reset. Światełka nawet się nie zapalają a zasilacz prąd dostaje.

czeski
-#
Posty: 6
Rejestracja: pt 14 maja, 2010 15:19

Post autor: czeski »

mam pytanko czyściłem laser i takie tam i tez wlasnie zerwal mi sie pasek wyglada to teraz tak http://img214.imageshack.us/img214/1637/dsc01956f.jpg i pytanie teraz : czy wymaga to wymiany paska czy jak? jesli tak to gdzie go mozna dostac :P

witam , bo jestm nowy na forum :)

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Witaj.
ze zdjęcia widać że pasek ci się nie urwał tylko wyskoczył z gniazda - osadź go z powrotem (wciśnij)
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ