Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Przerabianie konsoli i/lub naprawa

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
cloud18
-#
Posty: 62
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 23:16
Lokalizacja: Gdańsk City
Kontakt:

Przerabianie konsoli i/lub naprawa

Post autor: cloud18 »

Na wstępie nie byłem do końca pewien gdzie umieścić ten temat jeśli jest on nie odpowiedni proszę o jego przeniesienie.

Jeszcze nie dawno nie mogłem sobie pograć na mojej konsoli (ps2) powód konsola przez moją głupotę została uszkodzona (zepsuty laser) dość długo przeszukiwałem internet w poszukiwaniu firmy lub jakieś instytucji która wykonała by taką naprawę moje starania spełzły na niczym ale do rzeczy zakładam ten temat ponieważ by może ktoś z was będzie miał podobny problem tj. nie wie gdzie u siebie w mieści naprawi bądź przerobi swoja konsolkę także wpadłem na taką idee aby osoby znające takie miejsca wypowiadały się w tym temacie z miastem oraz adresem tj. (ulica i nr lokalu ) firmy bądź osoby zajmująca się serwisem konsol.
ja zacznę

Gdańsk

Centrum Handlowe Gildia
ul. Targ sienny 7
Box nr 234 F.H Kontrakt

Rodzaj usług: naprawa/serwis konsol od psx do psp przeróbka konsol, akcesoria do konsol itd.

Jest to jedyny serwis który póki co znam jak znajdę inne takie firmy na pewno je dodam
Obrazek

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Właśnie a co do adresu to każdy elektronik (elektryk) ze skończona zawodówką lub technikum powinien to zrobić z paluszkiem w du***.

Laser to dla takiego człowieka nie problem dla niego to chleb bo on z tego żyje a i taniej weźmie niż takie serwis bo może laser wymaga wyczyszczenia a w serwisie ci kule wkręcą ze niby do wymiany przytną na tym ze 100 zł a tak naprawdę powinien z 10 zł.

I taka jest cała,a do wymiany lasera bądź naprawy,wyczyszczenia itp wystarczy tak jak pisałem człowiek o takim lub podobnym wykształceniu i tyle :P

A jesli chcecie to chętnie pomogę

Jelenia Góra...

[ Dodano: Czw 16 Kwi, 2009 20:11 ]
Cytuje koleżkę:
"Rodzaj usług: naprawa/serwis konsol od psx do psp przeróbka konsol, akcesoria do konsol itd. "

Dobry ten serwis,wiesz ze przerabianie jest nielegalne ???
Więc jak widać co do tego elektronika miałem racje :)

Oczywiście popieram pomysł na temat bo bardzo przydatne to jest i sam się dołączam do tego pomysłu :D

Awatar użytkownika
cloud18
-#
Posty: 62
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 23:16
Lokalizacja: Gdańsk City
Kontakt:

Post autor: cloud18 »

Nie legalne mój kolego to jest używanie pirackich płyt a nie przerabianie konsol co w tym złego kiedy kupie grę w USA (ver NTSC) a nie mogę w tę grę pograć bo moja konsola ma blokadę (odtwarza tylko PAL) także jeśli nie wiesz to nie pisz.

ps wiem że bardzo odkopuję temat i pewnie ten użytkownik nawet nie zobaczy mojego postu, ale nie mogę patrzeć gdy ktoś coś piszę a się nie zna nawet na prawie.
a i jeszcze dodam myślisz że każdy elektryk czy elektronik po zawodówce jest specjalista ciekawe >? i da mi taki fachowiec gwarancję ?
Obrazek

Awatar użytkownika
ksarone
-#
Posty: 33
Rejestracja: śr 09 cze, 2010 17:58
Lokalizacja: Eudezet
Kontakt:

Post autor: ksarone »

Łódź

PPHU Ami Pro S.C.
ul. Przybyszewskiego 9
Tel - (42) 683-21-45
Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek: 10:00-18:00, sobota: 10:00-14:00

Cytuje przedmówców:
"Rodzaj usług: naprawa/serwis konsol PSX, PS2 ogólnie Konsol Sony , przeróbka konsol, akcesoria do konsol itp itd. "

Sklep Ones na ul. Piotrkowskiej na przeciwko pasażu Shillera w bramie , niestety dokładnego adresu nie pamiętam ale myślę , że znalezienie tego sklepu nie powinno byc trudne.

''Serwis,przeróbki,akcesoria,gry''

Ponadto na Piotrkowskiej ( tzn. od Placu Wolności do Al.Piłsudskiego ) tylko na tym odcinku Pietryny ( a ten odcinek jest ogromny :D ) w bramach jest pełno serwisów/usług dotyczących napraw itp itd różnych Konsol.Drugi odcinek Piotrkowskiej jest raczej mało ciekawy po którym jeździ dużo samochodów i tramwaji :D

Ogólnie w Łodzi roi się od tego ale żeby to wszystko wypisac to by było potrzebne na to przynajmniej z 20 stron tego tematu :D :D
Zaliczyłem wszystkie puzzle tej rapowej układanki Od maty , deski , rolek , farby do melanży !

ODPOWIEDZ