Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Ps2 problem

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

lansio94
-#
Posty: 4
Rejestracja: śr 10 cze, 2009 12:10

Ps2 problem

Post autor: lansio94 »

Witam mam problem z moją konsolą Ps2 slim 77004 otóż po 15-30 minutach gry konsola ma problemy z czytaniem gier gdy ją wyłącze i odczekam parę minut to jest ok ale znowu po 15 minutach gry ma problemy z czytaniem płyt.

Co może być przyczyną laser czy coś innego? Dodam jeszcze że gdy gram w gry z psx takiego problemu nie ma.

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Problem z płytą jak czyta bez problemu gry z ps1 a nie z ps2
Może masz porysowane gry z ps2 sprawdź ;-)

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

a wentylatorek chodzi?
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

lansio94
-#
Posty: 4
Rejestracja: śr 10 cze, 2009 12:10

Post autor: lansio94 »

Tak wentylatorek chodzi a płyt nie mam porysowanych bo nawet próbowałem nagrywać jeszcze raz i dalej ten sam efekt

Awatar użytkownika
olexy999
-#
Posty: 16
Rejestracja: śr 18 lut, 2009 17:32
Kontakt:

Post autor: olexy999 »

A wiec najwidoczniej masz już laser na wykończeniu. Spróbuj jeszcze go przeczyścić możne coś to pomoże na krotka chwile. Ale jak dla mnie laser w najbliższym czasie będzie trzeba wymienić.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Witam. Ja również mam problem z Ps2 slim 77004 a mianowicie nie potrafię połączyć się z netem. na poprzedniej konsoli 70004 działało wszystko a na tej wiesza się w menu gry kiedy loguję się na konto EA albo Ubi. Konsola neiprzerobiona, gry oryginalne, net neo 1mb. Drugie ps2 działa bez problemu.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

ExGamer, musisz skonfigurować 2 konsolę z internetem.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Robię to. Kupiłem nową czystą kartę pamięci (oryginalną 8mb od Sony) i konfiguruje, przechodzę poprzez cały proces konfiguracji, testuję połączenie, włączam grę i zonk nie mogę zalogować się na konto EA albo Ubi. Do tego momentu wszystko działa bez zarzutu.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ