Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

gry z pendrive

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

piotrekkn
-#
Posty: 3
Rejestracja: sob 11 wrz, 2010 15:51

gry z pendrive

Post autor: piotrekkn »

więc tak mam padnięty laser a chciałbym sobie zagrać w jedną grę a konkretnie crash-a twinsanity. moja konsolka: 70004 (slim) przerobiona modbochipem 760 (v1.92) memorka oryginalna 8 mB chciałbym ją uruchomić z pendriva (USB 2.0 4gB firmy nie znam (grawerowany :) )) czy jest jaka kolwiek szansa żeby odpalić to za pomocą usb a nie laseru ?? ewentualnie będę miał w poniedziałek dokładnie taką samą konsolkę również z modbo i działającym laserem ale tylko na jeden dzień

PS. Może można coś wgrać na memorkę??

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Z pendrive'a ponoć da się grać nawet tutaj program jest :arrow: http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=3800
jednak to jest FMCB. Nie mam pojęcia jak to jest z chipem, bo nigdy tak przerobionej konsolki nie miałem.

ALE moje zdanie jest takie że nie sądzę aby się dało. Gdzieś czytałem, że USB w PS2 nie jest w pelni kompatybilne z normalnym USB 2.0 ani 1.1, tzn ze bardzo wolno wczytuje dane. Nie grralem nigdy ani nie posiadam informacji o tym żeby się dało. Bo wg mnie skoro wolno wczytują się dane z pendrive'a to jak długo wczytywałaby się gra? Powtarzam ze wg mnie nie jest to praktycznie mozliwe. Jeśli ci się uda, popraw mnie.

RADA: kup nowy laser. Nie jest to znowu jakiś wielki wydatek.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
stierlok
-#
Posty: 59
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 10:30

Post autor: stierlok »

http://peb.pl/sony-playstation-2/763558 ... -open.html
Sprawdź to miałem wypróbować, ale zrezygnowałem bo podobno filmiki się tną. ;-)

piotrekkn
-#
Posty: 3
Rejestracja: sob 11 wrz, 2010 15:51

Post autor: piotrekkn »

stierlok pisze:http://peb.pl/sony-playstation-2/763558 ... -open.html
Sprawdź to miałem wypróbować, ale zrezygnowałem bo podobno filmiki się tną. ;-)
Dziękuje za odpowiedź. Czytałem ten tutorial lecz z tego co mi sięwydaje musze miec stale laser co niestety wyklucza pomysł :-| .

Awatar użytkownika
orynia55
-#
Posty: 10
Rejestracja: pn 26 lip, 2010 17:07

Post autor: orynia55 »

Ja gram w gry z pena i jestem zadowolony.
Filmiki się tną to prawda, ale ja nie potrzebuje ich do grania.
Czasami też gra się dłużej ładuje, ale to minimalna różnica :-D
Nie wszystkie gry da się tak odpalić, ale myślę że Crash Twinsanity powinien pójść :-)
Poszukaj w googlach listy gier kompatybilnych z usb.
Jeśli jeszcze czegoś nie wiesz pisz na PW :mrgreen:
Istnieją trzy rodzaje prawdy:
-zwykła prawda,
-święta prawda
-i gówno prawda

ODPOWIEDZ