Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Urwana taśma od lasera ps2.

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Urwana taśma od lasera ps2.

Post autor: Cloud Strife »

Witam. Mam pewien problem. Otóż chciałem dziś podkrecić laser w mojej ps2 fat. Rozebrałem ją,wyczysciłem laser i jak podpinałem tą tasme co jest pod laserem. Taka pomaranczowa. To mi sie urwała. Czy da sie wymienić taką taśme? Np w napedach do komputera są podobne ale czy bedą pasować? Czy musze już nowy laser kupić? Da sie coś z tą tasmą zrobić?
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

Dobra jak kupie taśme to ją założe. Jeszcze jedno pytanie. Czy ta taśma bedzie pasować do modelu SCPH 3002? Aha bym zapomniał. Dałby ktoś poradnik jak podkrecić laser w ps2 i złożyć rozebraną konsole tak zebym znowu tasmy nie urwał. Bo miałem z tym problem.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

czyli masz v.2, oj to bardzo stary model, a tu są od v.3, musisz podzwonić do sklepów i popytać
nie ma instrukcji zakładania taśm, trzeba to robić "wprawną ręką"...
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ