Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Ranking płyt DVD

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Ranking płyt DVD

Post autor: Zohan »

Pomyślałem, aby wprowadzić ranking płyt DVD, takich, na których regularnie nagrywacie płyty i macie pozytywne zdanie, oraz tych, na których gry nie działają poprawnie.
Wpisujemy firmę płyty (Verbatim itp) oraz ocenę w skali 1-10.
Po jakimś czasie zliczy się punkty danych firm, oraz otworzy nowy temat, w którym pokażemy średnią głosów dla danego producenta płyt
Zacznę:
Verbatim: 10
Platinum: 10
TDK: 9
mint: 7
hp: 7
SONY na których narysowani są piłkarze bądź kibice - 6
inne SONY - 4 (nie wiem czemu, ale na tych z piłkarzykami gry mi lepiej i dłużej działają :O )
emtec - 3 (raz nagrałem, niezadowolony, ale troche działała gra)

Tyle z pamięci, nie mam teraz PS2, ale jak będzie to dopisze

Ten temat ma na celu nakierowanie na dobre marki płyt, ileż to razy widzimy jakieś płyty typu "Tesco", myślisz sobie "jakaś badziewna", a skąd wiesz? Próbowałeś? To samo miałem z płytami maxella

http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?p=14221#14221

Gdyby coś mi sie przypomniało to dopiszę
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

verbatimy 10/10

ODPOWIEDZ