Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

karta pamięci

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

bakcyl175
-#
Posty: 32
Rejestracja: śr 24 lis, 2010 18:07

karta pamięci

Post autor: bakcyl175 »

Witam , mam pytanie dotyczące karty jaką wybrać 8mb czy 64mb bo w sklepie są tylko takie a słyszałem że te 64mb nie ze wszystkimi grami działają , czy to prawda ?

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

64MB to tania tandeta. Z własnego doświadczenia wiem, zę często w nich występują "corrupted data" i "znikanie sav'ów. Moim zdaniem lepiej kupić 2 oryginalne SONY 8MB. Nie polecałbym jej, aczkolwiek, możesz zaryzykować, jeśli będziesz miał farta to będzie działać długo, jeśli nei padnie (jak mi) kilkunastu tygodniach użytkowania.
hasło do moich uploadów: 1234

bakcyl175
-#
Posty: 32
Rejestracja: śr 24 lis, 2010 18:07

Post autor: bakcyl175 »

aha , bo właśnie chce zamówić sobie karte z MCbotem , taka może być odpowiednia ?
http://allegro.pl/oryginal-sony-8mb-prz ... 13799.html

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Oczywiście. Będzie dobra. :D
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

Jeśli karta to tylko Oryginalna z Sony 8 Mb. Wiem z autopsji jeszcze z czasów PSXa (trochę handlowałem wtedy tymi konsolami).
Teraz jak kupowałem dwójkę od razu wiedziałem, że chcę zapłacić i mieć oryginała, ale tak delikatnie podpytałem - sprawiającego wrażenie znawcy - sprzedawcę o tańsze karty, które miał do sprzedania. Między innymi właśnie 64 Mb. Otóż oznajmił mi, że są jak najbardziej dobre i nic, absolutnie nic się z nimi nie dzieje złego - tylko czasami możemy nie odczytać jakiejś zapisanej gry :mrgreen:
Fajny kurcze koleś - karta pamięci, która służy do zapamiętania naszego dorobku w wirtualnym świecie, czasami kilkutygodniowego, może tylko czasami nie odczytać zapisu. Wielki mi halo
Tak mi się coś nawet zdaje, że patrzył na mnie jak na idiotę który niepotrzebnie przepłaca oryginała jak, większą pojemność mógł mieć taniej.
Pozdrawiam z tego miejsca sprzedawcę, z skądinąd sympatycznego, jak by nie było :)
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

ODPOWIEDZ