Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

JOysiki :P

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

JOysiki :P

Post autor: kapcior7 »

Witajcie mam problem z 2 padami :P
I nie wiem czy da je sie zrobic ....

1 pad :

Jest to pad od PSOne Tak wygląda:
Obrazek

Z nim mam dziwny problem , chodzi o to ze jeden analog jagby sie przestawił... tzn...sam skreca idzie to jakos wyregulowac?


2 pad:
Jest to pad od PS2 identyczny jak ten :
Obrazek


Z nim jest cos dziwnego , musze tak mocno wszystkie guziki naciskac aby dzialaly ze nie idzie grac :(...


Czy ktos ma jakies pomysly jak je naprawic ;> :P
PSX SPCH-9002 CHIPEK :D
PS2 SCPH-75004 + FMCB 1.8 :)
PSP 3004 :P

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Masz kilka rozwiązań:

1. Możesz z 2 padów zrobić jeden działający na 100% (przełożyć gumki z pod klawiszy od pada PSone do pada PS2)

2. W padzie PSone, masz znany problem, ale żadko kiedy da się go naprawić. Poszukaj w necie tematów o zużytych analogach w DualShocku 2 (tak DS2 nie 1, bo to w DS2 najczesciej sie psuja)

3. Tego pada poprostu rozkręć i wyczyść. Klawisze ciężko chodzą bo być może zużyły Ci się gumki z pod klawiszy. Więc wtedy najlepiej poszukać dawcy. Może to być pad od PS1 (z analogami, lub bez), nawet podróbki ;) we wszystkich gumki mają identyczny kształt

Mam nadzieję, że trochę Ci wyjaśniłem :P
SCEE™

ODPOWIEDZ