Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Przerabianie PlayStation 2

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

koRben
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 08 maja, 2011 21:16

Przerabianie PlayStation 2

Post autor: koRben »

Witam serdecznie . Nie jestem obeznany dlatego wolalbym się doradzic ekspertow w sprawie przerobienia PS2 by mogl czytac gry pirackie . Czy przerobienie PS2 moze skrocic jego zywotnosc ? Czy jestem wstanie samemu go przerobic i jesli jest to mozliwe to jak ? Gdzie mozna najlepiej się zwrocic z tym problemem? Jestem tutaj nowy dlatego prosze o wyrozumialosc oraz licze ze wybralem dobry dzial dla mojego problemu . Pomocnym z gory dziekuje !

Awatar użytkownika
Lee2
-#
Posty: 91
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 09:43
Kontakt:

Post autor: Lee2 »

FMCB. Banalna przeróbka i nic nie tracisz na niej, ani gwarancji ani żywotności jak to ująłeś ;-)
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

koRben
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 08 maja, 2011 21:16

Dziekuje Ci

Post autor: koRben »

Mysle ze bedzie to najlepsze rozwiazanie dla mojego PS2 ;) i mam nadzieje ze dzisiaj uda mi się już ruszyc z piratami :) Zapewne w najblizszym czasie bede prosil o pomoc z nagrywaniem gier na plytki ale to juz nastepna historia :) dziekuje Ci bardzo !

Awatar użytkownika
Lee2
-#
Posty: 91
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 09:43
Kontakt:

Post autor: Lee2 »

służę pomocą ;-)
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

ODPOWIEDZ