sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Problem z grami PSX na ps2 slim

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Mietek919
-#
Posty: 2
Rejestracja: wt 06 gru, 2011 13:34

Problem z grami PSX na ps2 slim

Post autor: Mietek919 »

Witam!

Mam pewien problem z moja konsolką PS2 z modbo chip760 ver1,93 jak dobrze pamiętam
Problem polega na tym ze gdy chce zagrać w grę na PSX'a to słyszę przez chwile jakieś stukanie w płytę cd i po chwili napęd zatrzymuje obroty co skutkuje nie wgraniem cdk'a


sorry za takie pisanie/zagmatfanie, ale nie wiedziałem jak to opisać.

xzer0

Post autor: xzer0 »

Słyszałem o tym problemie. Podczas uruchomienia konsoli trzeba wcisnąć kombinacje klawiszy, aby ukazało się menu chipa. Musisz coś tam ustawić. Nie mam chipa, ale kiedyś czytałem o tym problemie.

Fender97
-#
Posty: 13
Rejestracja: pn 12 gru, 2011 20:43
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Fender97 »

Mój kolega ma ModBo i miał ten sam problem, ale chwilę poszperał w ustawieniach chipa i działa mu bez zarzutu
Nie ważne jak dobry jesteś, i tak znajdzie się ktoś lepszy.
Moje "usprzętowienie" : PS2 Slim SCPH-90004, nieprzerobiony, Memory Card 8MB Sony, Dualshock 2 Analog Controller.

Mietek919
-#
Posty: 2
Rejestracja: wt 06 gru, 2011 13:34

Post autor: Mietek919 »

EDIT:
Czytałem dużo o ustawieniach modbo760 ustawiłem wszystko mam tak jak powinno, w wolnej chwili zedytuję post i wstawię zdjęcie z menu

Obrazek

Ustawienia modbo
Ostatnio zmieniony śr 14 gru, 2011 18:54 przez Mietek919, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ