Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Czano biały ekran

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

vismanio
-#
Posty: 5
Rejestracja: pn 24 paź, 2011 10:35

Czano biały ekran

Post autor: vismanio »

Witam

Zacznę od tego, że dzisiaj dotarła do mnie karta z fmcb i nagrałem kilka gierek i problem jest taki ze jak odpaliłem u brata na nowym tv (kable bez przejściówki) to kolory wszystko ok wróciłem do domu podłączam do mojego starego tv przez przejściówkę to jedna gra działa normalnie tj. NBA 2k12 a Toy Story które u brata śmigało ok tu jest czarno białe. Myślicie że to wina przejściówki czy tv?

I jeszcze jedno nagrałem sobie Jak II odpalam i się zawiesza obraz w jednym miejscu dźwięk idzie ok ale obraz stoi myślicie że to wina gry która ściągnąłem czy konsoli??

Z góry dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Co do kolorów to wina telewizora. Używasz zwykłego kabla a gra jest w NTSC i stąd brak kolorów. Kup kabel RGB i będziesz miał kolory we wszystkich grach.
SCEE™

vismanio
-#
Posty: 5
Rejestracja: pn 24 paź, 2011 10:35

Post autor: vismanio »

A jak to cenowo mniej więcej wygląda taki kabelek?

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Około 10-20zł. Popatrz na allegro.
SCEE™

xzer0

Post autor: xzer0 »

Co do jak'a musisz wybrać opcje w ESR (wersja gui) "Use synchronous mode". Z każdym jakiem tak jest.

vismanio
-#
Posty: 5
Rejestracja: pn 24 paź, 2011 10:35

Post autor: vismanio »

O to esr gui chodzi ci jak wejdę w menu fmcb i tam w esr i zmienić czy gdzie to znaleźć?


Ok mam Jak II działa jak należ:) super gra:) Jutro może gdzieś podjade po ten kabelek:)

ODPOWIEDZ