Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

FMCB NES

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Dvdmax93
-#
Posty: 84
Rejestracja: sob 09 sty, 2010 17:21

FMCB NES

Post autor: Dvdmax93 »

Witam posiadam emulator NES na FMCB i gdy gram w jakąś grę jest nieco wolniejsza niż bym grał na emulatorze.

Da się to naprawić?

xzer0

Post autor: xzer0 »

Oczywiście że da. Po to są ustawienia. Ja używam FCeultra i możesz ustawiać region gry i wyświetlanie (pal ntsc). Gra w ntsc wyświetlana w palu będzie wolniejsza.

Dvdmax93
-#
Posty: 84
Rejestracja: sob 09 sty, 2010 17:21

Post autor: Dvdmax93 »

Możesz napisać jak to ustawić?:)

xzer0

Post autor: xzer0 »

Wciskasz start lub select i sobie ustawiasz.

Dvdmax93
-#
Posty: 84
Rejestracja: sob 09 sty, 2010 17:21

Post autor: Dvdmax93 »

Nic nie wyskakuje:(

xzer0

Post autor: xzer0 »

Jaki masz ten emulator? Ja gram na fce ultra i zmieniam tylko region i tryb wyświetlania żeby było ok.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Emu to FCEUltra, tak dla ścisłości :P Sam wgrywałem i testowałem. Co ciekawe na mojej konsoli wszystko działało bez zarzutu :)
SCEE™

Dvdmax93
-#
Posty: 84
Rejestracja: sob 09 sty, 2010 17:21

Post autor: Dvdmax93 »

Zróbcie jakiś filmik jak zmienic region bo gra jest wolniejsza niż powinna i dxwięk bardzo prosze
a czy mogę wpisywać kody game genie czy nie da sie.

xzer0

Post autor: xzer0 »

W głównym menu fce ultra. Wciśnij select>> widzisz ustawienia>>>> rubryka display ---- zmieniasz tryb wyświetlania (pal i ntsc) >>>>>> Niżej ---- Emulated System (tu wybierasz region gry)

Jak tego nie czaisz to wciśnij selekt po prostu.

Dvdmax93
-#
Posty: 84
Rejestracja: sob 09 sty, 2010 17:21

Post autor: Dvdmax93 »

ok działa tylko dźwięk tak mi chyrczy czasami.

A mogę kody game genie wpisywać?

xzer0

Post autor: xzer0 »

Nie zauważyłem takiej możliwości. Po co komu kody na nesie?

Awatar użytkownika
semir1713
-#
Posty: 22
Rejestracja: sob 30 cze, 2012 09:36

Post autor: semir1713 »

Po co się wy z tym męczycie :?: Nie prościej odpalić emulator bez żadnych problemów na pc i cieszyć się zabawą.

xzer0

Post autor: xzer0 »

Na ps2 się gra lepiej. Prawie jak na klonie z padami podobnymi do pierwszego pada sony, a poza tym lekki odkop.

Awatar użytkownika
semir1713
-#
Posty: 22
Rejestracja: sob 30 cze, 2012 09:36

Post autor: semir1713 »

Pad.....Pad. Pad jest i do PS3 i do Xboxa 360 i do PC. Jeśli nie chcesz grać na klawiaturze to nie ma problemu bo jest też pad na usb.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Są 2 argumenty ZA emulacją na konsoli...

1. Jeśli nie masz pada do PC, ani przejściówki? To po co wydawać kasę, skoro można grać na konsoli??

2. Komputera (Stacjonarnego), nie zabierzesz ze sobą np. do kumpla. A konsolę już tak.
SCEE™

ODPOWIEDZ