Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

PS2 Slim HDD

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

damiankonrad
-#
Posty: 3
Rejestracja: czw 24 sty, 2013 03:32
Lokalizacja: Lódź

Post autor: damiankonrad »

Dziękuje za odpowiedzi, problem rozwiązany, okazało sie ze jeden z przewodów (nr 14) sie odlutował i nie łączył doszedłem do tego jak zacząłem wlutowywać taśmę 40' w celu wymiany na 80' po podłączeniu wszystko śmiga :-D pozostaje kwestia HD loadera który namiętnie karze formatować dyski zarówno ten 13GB jak i ten 120 GB, wydaje sie zatem ze dysk nie ma znaczenia jaki sie podłączy i każdy powinien być kompatybilny, a problem HD loadera być moze wynika z braku sterowników w slim do tegoż programu (o czym wyżej pisaliście) w uLuncher wszystko ok ide do brata na kompa wgrać jakieś gry i spróbuje OPL uruchomić gry (podobno OPL ma juz te stery)

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Tak jak piszesz każdy dysk ata powinien działać, za to przy dyskach sata różnie bywa z tą kompatybilnością, ponoć nie wszystkie działają. Taśmy 80 jeszcze nie używałem to nie wiem jak z nią jest, ale ponoć lepiej działa. U mnie jest ten problem z formatowaniem dysku sata zarówno w hdloaderze jak i ulaunch ciągle się tego domagają, ale wydaje mi się że to coś z dyskiem bo zarówno w ps2 slim z sata jak i ps2 fat z sata adaptorem jest ten problem. Niestety nie mam innego dysku sata żeby to sprawdzić, ale przynajmniej mam okazje żeby pobawić się w podłączenie dysku ata. :-)
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

konrad1536
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 11 lis, 2013 12:30

Post autor: konrad1536 »

Witam! mam ps2 70004 + FMCB oraz nie potrzebny dysk ze starego stacjonarnego kompa 120 gb. I tu moja prośba czy mógłby ktoś wrzucic schemat juz polutowanej tasmy oraz jakiegos aktualnego linka do kupna tych taśm, poniewaz wszystko to co jest na forum jest juz nieaktywne. Pozdrawiam!

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Tu masz schemat. Trochę ręcznej robótki jest. Masz oznaczone jakie piny ATA idą do jakiego punktu na mobo.

Obrazek

Albo aukcja na ebay

http://www.ebay.pl/itm/Perfect-IDE-Sata ... b37&_uhb=1

konrad1536
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 11 lis, 2013 12:30

Post autor: konrad1536 »

czyli rozumiem ze sa dwie możliwości. 1. Lutuje zwykłe gniazdo IDE według tego schematu co mi wysłałeś, albo kupuje te taśmy na ebayu?? a i co to jest mobo?

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

mother board w skrócie.

ODPOWIEDZ