Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

ps2 scph-90004 0C

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

konrad5052
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 25 lip, 2012 13:33

ps2 scph-90004 0C

Post autor: konrad5052 »

Hej.
Mam konsole ps2 scph-90004 0C. Zamierzam zamówić na allegro magic swap' a 2.0 (płyty CD i DVD).
1) Mam pytanko w tej konsoli zaślepki/ blokady trzeba tylko jedną ( http://www.konsola.pl/forum/index.php?showtopic=8411 tym przypadku A)?
2) Free mc boot' a można wgrać na płytę, a potem na kartę pamięci i czy koniecznie na oryginalną kartę pamięci SONY (mam 64mb i raczej nie SONY, bo nie wypuściło takiej karty pamięci ta firma)?
3) I jeszcze jedno, ostatnie pytanie, a mianowicie magic swap 3.8 jest lepszy i mogę go ściągnąć, nagrać na płytę i odpalać ze swap' a 2.0?
4) czy może lepiej w ogóle kupić swap' a 3.6 plus?
PS. Dużo czytałem o przerabianiu konsoli.
PPS. Chip odpada.
Dziękuję i pozdrawiam!

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

2. Na tym modelu fmcb nie będzie działać i możesz go wgrać na kartę dowolnej wielkości (pamięci)
3.Nie jestem pewien czy to zda test
4. Lepiej kupić już tego 3.6

xzer0

Post autor: xzer0 »

różnica między 3.6, a 3.8 jest taka że 3.8 ma kody do gier. Sprzedaj, lub zachipuj (nawet sam) ten szajs.

konrad5052
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 25 lip, 2012 13:33

Post autor: konrad5052 »


Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Troszkę dużo według mnie za tyle to mozna kilka używanych dobrych gier kupić. Według mnie jeżeli FMCB odpada to chip najlepszy

konrad5052
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 25 lip, 2012 13:33

Post autor: konrad5052 »

właśnie nie ma dużo swap' ów na allegro. już poszło moje ogłoszenie na miejskej stronie internetowej, ale wątpię że ktoś się odezwie :-/ . dobra, prawdopodobnie kupię za tą stówę, a jak nie to będę polował na tańsze, a w ostateczności chip :-/ . dziękuję za pomoc.

ODPOWIEDZ