Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Play Station 2 - Kupno + Montaż lasera.

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Szkoda niszczyć NA bo to dosyć prawdopodobne ;)

Ja miałem tyle szczęścia, że kupiłem pasujący dysk "od ręki". Do tego mam 6 mies. gwarancji na niego więc mogę spać spokojnie.
SCEE™

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Lista kompatybilności dysków z PS2 możesz na tej stronce sprawdzić które dyski pasują do network adaptora.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Daaawno nie uaktualniana strona, ale i w sumie od dawna nie produkuje się dysków ATA :P

Sam tak z Ciekawości szukałem i oba moje dyski (IMB DJNA 13gb i Samsung Spinpoint 80gb) są na liście :P


Także strona spoko :)
SCEE™

Najsik
-#
Posty: 9
Rejestracja: ndz 29 lip, 2012 23:12

Post autor: Najsik »

Dobra.
Naprawiłem starego pada, i sprzęt wygląda tak :
Console SCPH-39004
Browser 1.30
CD PLayer 1.20
PlayStation Driver 1.10
DVD Player 2.13E

To teraz doradźcie jaki dysk i ten adapter. Jak można :P

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Adapter jak adapter. Każdy z allegro bd Ci pasował ;)

Wpisz na allegro "Network Adaptor" (nie adapter, tylko adaptor )to wyskoczy Ci kilka wyników. Dysk? Taki który będzie pasował (listę masz kilka postów wyżej). A pojemność to już twoja własna decyzja ;) Ja spokojnie poprzestałem na 80gb.
SCEE™

Najsik
-#
Posty: 9
Rejestracja: ndz 29 lip, 2012 23:12

Post autor: Najsik »

Quake96 pisze:Adapter jak adapter. Każdy z allegro bd Ci pasował ;)

Wpisz na allegro "Network Adaptor" (nie adapter, tylko adaptor )to wyskoczy Ci kilka wyników. Dysk? Taki który będzie pasował (listę masz kilka postów wyżej). A pojemność to już twoja własna decyzja ;) Ja spokojnie poprzestałem na 80gb.
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA NIE PISANIE W TEMACIE, NIE WIDZIAŁEM , ŻE 2 STRONA JEST JUŻ.. WYBACZCIE...

@topic..

Network adaptor, hmm...... Kupie. ;p
A co do dysku... Moze być 40gb?? 10 gier, a Ja i tak bd grał mało gier nie wiem 6-7 ?? ;d
Chyba, że znajdę fajne tytuły to pogram..

A co do dysku...

mam z wejściem ATA. Nie sata, ani nic, tylko ATA (Ostatnio miałem awarie komputera, usterka techniczna i patrzyłem, przy wkładaniu dysku, wejście ATA.)

Dzięki za pościki. Biorę się za czytanie :))

@ edit..

To Ja mam pytania ..

1. Dacie link do adaptora (Allegro) Bo Ja znalazłem, ale z jakimiś dodatkami coś tam coś tam a się nie znam ;/
2. Mam HDD komputerowy na szczotę (Takie długie chyba wiecie ocb), takie z 4 pinami (Bolcami) i jeszcze takie malutkie wejście (Też 4, ale małe bolce) (W razie potrzeby zrobię zdj.) Więc bd musiał jakiś nowy dysk kupywać, czy NA wyginać blaszkę?
3. Dysk do ps2 może być 40gb? To nie ma jak w komputerze, że ilość wolnego miejsca robi różnicę w działaniu/sprawności/płynności??
4. Jak podpiąłbym ten HDD Ps'owy do kompa, to muszę jakiś system wrgrywać, programy, czy coś? Jak tam od razu dajcie linka, to wgram od razu kiedy kupię (Oczywiście skonsultuje się z wami przed, żebym nie spieprzył).

na razie tyle pytań..

Sorki, ale serio jestem całkowicie bez pojęcia o konsolach itp. ;/

Awatar użytkownika
Baero
-#
Posty: 21
Rejestracja: wt 11 paź, 2011 15:15

Post autor: Baero »

Ja jak dobrze pamiętam, na 40GB miałem ok 17 gier.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ja jak dobrze pamiętam, na 40GB miałem ok 17 gier.
17? chyba cd... Miałem 40gb i ledwie wcisnąłem 7-8 normalnych gier.


@Najsik

1. http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... rk+Adaptor

Tu masz. Wszystkie z tych będą Ci pasować. Niektóre nie mają po prostu portu modemu, który i tak nie będzie Ci potrzebny.


2. Daj zdjęcie bo niekoniecznie się orientuję o co Tobie chodzi. Poza tym sprawdź czy twój dysk jest na liście podanej przez tomx1989, kilka postów wyżej. Na dysku powinieneś mieć oznaczenie, które pomoże Ci znaleźć swój dysk na liście.


3.40gb może być. Pisałem już że miałem nawet 13gb i działał ;) Sprawność jest identyczna, bo w konsoli dysk nie jest tak obciążany jak w PC.


4. Najpierw podpinasz dysk do konsoli. Odpalasz program HDLoader. Program zapyta o sformatowanie, wtedy się zgadzasz. Następnie podpinasz dysk do kompa. Nie będzie on widoczny w windowsie (nie będzie dodatkowego dysku w "Moim Komputerze". Potrzebujesz wtedy programu "WinHIIP". On rozpozna dysk PS2. Potem wkładasz grę do napędu i za pomocą WinHIIPa zgrywasz grę na dysk PS2. Potem wpinasz dysk spowrotem do konsoli i grasz (potrzbujesz programu OpenPS2Loader 0.8)
SCEE™

Najsik
-#
Posty: 9
Rejestracja: ndz 29 lip, 2012 23:12

Post autor: Najsik »

Quake96 pisze:
Ja jak dobrze pamiętam, na 40GB miałem ok 17 gier.
17? chyba cd... Miałem 40gb i ledwie wcisnąłem 7-8 normalnych gier.


@Najsik

1. http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... rk+Adaptor

Tu masz. Wszystkie z tych będą Ci pasować. Niektóre nie mają po prostu portu modemu, który i tak nie będzie Ci potrzebny.


2. Daj zdjęcie bo niekoniecznie się orientuję o co Tobie chodzi. Poza tym sprawdź czy twój dysk jest na liście podanej przez tomx1989, kilka postów wyżej. Na dysku powinieneś mieć oznaczenie, które pomoże Ci znaleźć swój dysk na liście.


3.40gb może być. Pisałem już że miałem nawet 13gb i działał ;) Sprawność jest identyczna, bo w konsoli dysk nie jest tak obciążany jak w PC.


4. Najpierw podpinasz dysk do konsoli. Odpalasz program HDLoader. Program zapyta o sformatowanie, wtedy się zgadzasz. Następnie podpinasz dysk do kompa. Nie będzie on widoczny w windowsie (nie będzie dodatkowego dysku w "Moim Komputerze". Potrzebujesz wtedy programu "WinHIIP". On rozpozna dysk PS2. Potem wkładasz grę do napędu i za pomocą WinHIIPa zgrywasz grę na dysk PS2. Potem wpinasz dysk spowrotem do konsoli i grasz (potrzbujesz programu OpenPS2Loader 0.8)
Dzięki mistrzu. ;] Powoli zaczynam jarzyć. Uzbieram kase, kupię, to wtedy pogadamy i podłączeniach itd.
Na razie kaski już mam troszkie. Jeszcze sprzedam postać w grze, i bd już na adapter i połowa dysku ;p

ODPOWIEDZ