Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Okablowanie ps2

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

KaMaro
-#
Posty: 9
Rejestracja: śr 16 maja, 2012 20:01

Okablowanie ps2

Post autor: KaMaro »

Witam, mam pytanie. Otóż obecnie posiadam w swoim domu konsolę ps2, model 9xxx. Jest w niej inne wejście niż do tej którą miałem wcześniej(model 7xxx). Czym to jest spowodowane?
Dlaczego w modelu 7xxx mam zasilacz, a w 9xxx sam kabel - dwururka :mrgreen: ?

Obrazek

Czy jak podłączę sam kabel bez zasilacza nic się nie stanie? (w sumie chyba nie mam innej możliwości, ale nie wiem gdyż konsola 9xxx nie jest moja)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

W serii 9xxxx wbudowano zasilacz do konsoli (tak jak w PS2 FAT) więc, nie ma potrzeby używania zewnętrznego zasilacza. Dlatego podłącz śmiało sam kabel zasilający, bo sam zasilacz jest w środku konsoli. ;)
SCEE™

KaMaro
-#
Posty: 9
Rejestracja: śr 16 maja, 2012 20:01

Post autor: KaMaro »

Dziękuję, można zamknąć ;)

Zablokowany