Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Ps2 Pad bezprzewodowy

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

P4tryk19210
-#
Posty: 7
Rejestracja: pn 06 sie, 2012 15:01

Ps2 Pad bezprzewodowy

Post autor: P4tryk19210 »

witam to znowu ja :d tym razem mam prosbe czy opłaca sie kupywać takiego pada ?
http://allegro.pl/pad-bezprzewodowy-do- ... 83366.html
ponieważ szukam już od pewnego czasu jakiegos logitecha do ps2 bezprzewodowego ale niema na allegro ,pad niby ma znaczek sony wiec zastanawiam sie cy to nie jest jakis kaszalot

xzer0

Post autor: xzer0 »

On jest na licencji. Wolałbym zwykłego DS2 Sony, ale jeśli cię ciśnie na bezprzewodowość do możesz wziąść.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Bardziej wygląda jak do ps1 Dual Analog :D
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

tak jak napisał xzer0. Pad jest na licencji czyli jakość powinna być naprawdę dobra. A co do DS2, to szczerze sam nie wiem czy byłby lepszy... DS1 zapewne tak (ale niestety nie jest zgodny z większością gier), bo jest wytrzymalszy.
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Wiem zę nie powinienem, ale Quake kiedyś jak wysłałęm Ci link do takiego pada to powiedziałeś ze pad to pewnie jakaś podróba a z tą licencją to pewnie jakiś kit więc zdecyduj się.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

kiedyś... Poza tym nie offtopuj jak nie masz ku temu sensownych powodów -,-
SCEE™

ODPOWIEDZ