Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Ps2 Nowy laser nie czyta kopii (piratek)

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Xkr
-#
Posty: 1
Rejestracja: sob 22 wrz, 2012 13:28

Ps2 Nowy laser nie czyta kopii (piratek)

Post autor: Xkr »

Witam
Ostatnio wymienilem stary laser w Ps2, stary byl to SPU 3170 G nowy jest to takze ten sam model, kupilem go z tej aukcji : ht*p://allegro.pl/laser-ps2-slim-spu-3170-spu-3170-gw-fv-poznan-24h-i2642711039.html
Model mojej konsoli to SCPH 70004 CB
Chcialem zgrac dokladnie ta grę : ht*p://theisozone.com/downloads/playstation/ps2-isos/naruto-shippuden-ultimate-ninja-5/
Sciagnalem rozpakowalem 7-zipem i mialem obraz .ISO w ktorym byly inne foldery i pliki, zgralem ten obraz programem ImgBurn z predkoscia x4 na plyte Verbatim DVD-R Azo
Co moge robic zle? Moze musze spatchowac to jakos? Nie mam pojecia, po wlozeniu tej plyty pokazuje mi sie taki czerwony ekran i pisze zeby wlozyc format ps lub ps2.
Prosze o pomoc!
(Orginalki czyta normalnie)

xzer0

Post autor: xzer0 »

Masz nie przerobione ps2. Musisz wgrać fmcb u znajomego który ma nieprzerobioną konsolę. Jeśli nie masz znajomego z przerobioną konsolą, to ja przerabiam wysyłkowo.

ODPOWIEDZ