Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

PS2 linux - problem.

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

xzer0

PS2 linux - problem.

Post autor: xzer0 »

Witam wszystkich. Posiadam amerykańskie PS2 50001 z network adapterem i dyskiem 400gb. Chciałem zainstalować linuxa. Na karcie mam FMCB. Wypaliłem więc linux live dvd v3 small dla konsol NTSC nieprzerobionych. Wrzuciłem jeszcze kernel loader na pendriva i ładnie się uruchomił z płyty. Podłączyłem myszkę i klawiaturę. Wszystko ok. Zaczynam operację tak jak na filmiku >>> http://www.youtube.com/watch?v=Mhj22soUS7U Otwieram wiersz poleceń. Wpisuję su, a następnie ps2fdisk_0.9-3. I tu jest problem po wciśnięciu enter słychać pracę dysku i pojawia się komunikat "read disc error". Nie wiem o co chodzi. Linuks chyba widzi maksimum dysk 130gb. Zrobiłem partycję 5gb na dysku też to samo, a partycje tworzy się chyba po tym poleceniu. Nie wiem co robić. Pomóżcie.

ODPOWIEDZ