Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

problem z odczytaniem płyt po rozbiórce

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

posword
-#
Posty: 7
Rejestracja: ndz 09 paź, 2011 09:45

problem z odczytaniem płyt po rozbiórce

Post autor: posword »

Witam , mam problem z swoim ps2 slim a mianowicie gdy zamykałem klapke od napędu to płytą nie chciała się kręcić i odkryłem że trzeba docisnac róg klapki i chciałem to zrobić bo to było denerwujące więc ja rozebralem i zlutowalem przycisk pstryczek taki aby cały czas był włączony tak jak by i on był tego winien i złożyłem konsole odpalam płytkę a ona nie działa teraz nie zawsze napęd chce się rozpedzic a jak się rozpedzi to wyskakuje że mam wsadzić oryginalną płytę ps lub ps2 a konsola jest przerobiono chipem i nie wiem co się stało . Z góry dziękuje za pomoc

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Witam
Blokadę klapki blokuje się papierkiem a nie lutowaniem :/ Mogłeś coś źle zlutować lub jak lutowałeś ten czujnik to nie chcący czipa naruszyłeś i się odczepił
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

posword
-#
Posty: 7
Rejestracja: ndz 09 paź, 2011 09:45

Post autor: posword »

sa 2 blokady jedna przy wlączniku a druga jest w lewym górnym rogu i jest tam maly taki pstryczek , gdzie cały srodek można wyciągnąć i zostaje obudowa malutka tego pstrycza w srodku 2 piny :) nie było możliwości naruszenia chipu :)

ODPOWIEDZ