Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

PS2 dziwna sprawa

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

lamadawid
-#
Posty: 7
Rejestracja: ndz 24 lut, 2013 14:31

PS2 dziwna sprawa

Post autor: lamadawid »

Mam taki problem kupilem PS2 wszystko jest ok cicho chodzi czyta plyty bez problem uale jest jeden mankament i nie wiem co go powoduje, mianowiscie podczas grania w jakakolwiek gre (moze to stac sie w kazdej chwili) gdy przechdoze gdzies gdzie musi sie na nowo zaladowac ekran np z mapki do miasta ekran staje sie czarny jesli muzyczka jest to nadal gra tacke mozna wysynac raz jesli zamkne ja nanowo wiecej nie chce sie juz otworzyc i reset nie dziala wie ktos moze o co chodzi? Jest to raczej wkurzajace bo nigdy nie wiem kiedy moze mi sie gra zawiesic a juz nie raz przez to musialem przechodzic pare rzeczy w grach od nowa a to denerwuje...

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

To może być kwestia przeróbki. Jaką dysponujesz? Modbo Chipem, Free MC Bootem wgranym na kartę pamięci, Swap Magic, czy może coś innego?

lamadawid
-#
Posty: 7
Rejestracja: ndz 24 lut, 2013 14:31

Post autor: lamadawid »

Z tego co wiem jest to jakis Chip ale moj stary ps2 tez mial chip i nie mial takich problemow, a po za tym to sie dzieje nawet podczas gry na oryginalach :(

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No to pewnie jest to wina chipa. Czy podczas włączania konsoli czy też gry masz napis MODBO?

lamadawid
-#
Posty: 7
Rejestracja: ndz 24 lut, 2013 14:31

Post autor: lamadawid »

Nie nie mam zadnego napisu normalnie sie pokazuje bez zadnych dodatkowych dopiskow

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Więc pewnie masz Rippera lub tak jak ja Marsa. Musisz rozrkęcić konsolę i zobaczyć jaki to chip. Przy okazji sprawdzisz czy może przypadkiem jakiś kabelek nie lata luzem.

lamadawid
-#
Posty: 7
Rejestracja: ndz 24 lut, 2013 14:31

Post autor: lamadawid »

a Chip ma jakikolwiek wplyw na oryginalne gry?
rozbieralem go dzis okazalo sie ze troche laser byl przybrudzony ale cos nie wydaje mi sie zeby to bylo przez to

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Ma. Czasami coś mu odwala. Przykładowo ja miałem tego chipa marsa i nie wiedząc czemu obraz stał się sam czarno biały i nie mogłem nic z tym zrobić. Laser nie ma tu nic do rzeczy, a przynajmniej tak mi się wydaję.

lamadawid
-#
Posty: 7
Rejestracja: ndz 24 lut, 2013 14:31

Post autor: lamadawid »

Czyli jesli to wina chipa to juz raczej nic z tym nie zrobie
moj stary ps2 np nie czytal plyt z ps1 i ogolem plyt cd czyli pewnie tez wina chipa

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Tam to niekoniecznie. Ale tutaj rozrkęć i sprawdź. Może przywrócimy jakoś ustawienia fabryczne i wszystko będzie ok :).

lamadawid
-#
Posty: 7
Rejestracja: ndz 24 lut, 2013 14:31

Post autor: lamadawid »

ok ale to juz nie dzis :)

EDIT:
i takie pyatnie z innej beczki ten sam ps2 gdy wlaczam gre Crimson Tears pokazuje mi ze mam podlaczyc pada z analogami a pad jest podlaczony... podlaczam innego pada i wszystko jest ok a przy tym pierwszym nie reaguje nie wiem czemu tak jest

EDIT:
no wlasnie chcwile pogralem i znowu przechodze do innego pomieszczenia i zwiecha czarny ekran...

§ 7. zakaz pisania postów jeden pod drugim gdy czas dodawania kolejnych treści jest krotszy niż 24h (istnieje odstępstwo od tej zasady tylko w wyjątkowych,pilnych sytuacjach lub gdy jest potrzeba dodania oddzielnie linków do gier)
Ostatnio zmieniony ndz 10 mar, 2013 20:37 przez lamadawid, łącznie zmieniany 1 raz.

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

lamadawid pisze:i takie pyatnie z innej beczki ten sam ps2 gdy wlaczam gre Crimson Tears pokazuje mi ze mam podlaczyc pada z analogami a pad jest podlaczony... podlaczam innego pada i wszystko jest ok a przy tym pierwszym nie reaguje nie wiem czemu tak jest
Bo pewnie używasz dualshocka 1, który nie ma analogowych przycisków tak jak dulashock 2.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

ODPOWIEDZ