Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Szybka wycena

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

slu92
-#
Posty: 36
Rejestracja: pn 11 kwie, 2011 14:36

Szybka wycena

Post autor: slu92 »

witam,czy opłaca się sprzedać taki zestaw za 90 zł??
http://tablica.pl/oferta/uszkodzone-pla ... 2MNRR.html

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

mozesz miec problem z tą cena sprzedac, nie podliczaj kasy za "kopie zapasowe" one nigdy nie sa nic warte. Jesli naprawa konsoli to kwestia paru zlotych to lepiej ja napraw, zawsze inaczej sie patrzy jak konsola dziala dobrze niz jest do naprawy
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

slu92
-#
Posty: 36
Rejestracja: pn 11 kwie, 2011 14:36

Post autor: slu92 »

znaczy mam kupca na konsole za 90 zł , a co do naprawy to nie mam pojęcia ile ona wyniesie i nie mam teraz w planach naprawy a sprzdaje tylko dlatego że potrzebuje kasy chociaż 90 zł to marny ratunek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Marny, ale to jest PS2, które szczerze jest już trochę przestarzałe, w dodatku uszkodzone. Najtaniej będzie samemu kupić laser, samemu wymienić i sprzedać drożej.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

slu92
-#
Posty: 36
Rejestracja: pn 11 kwie, 2011 14:36

Post autor: slu92 »

ale to nie laser jest zepsuty ,przynajmniej nie sam laser a tym bardziej że nie mam w okolicy żadnego serwisu,musiałbym jechać do wrocka tracić kase na bilety i nie wiadomo ile na naprawe

ODPOWIEDZ