Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Multitap

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mifal2000
-#
Posty: 31
Rejestracja: śr 27 kwie, 2011 15:44

Multitap

Post autor: mifal2000 »

Cześć otóż kupiłem na Allegro multitap'a firmy 4gamers, otóż gdy podłączam go i włączam konsolę i próbuje coś zrobić to pady nie reagują (działa tylko jak nacisnę przycisk analog ,wtedy się zaświeca to czerwone cuś).Mam konsolę Ps 2 Slim Scph-7703.Powiedzcie co mam zrobić by ten multitap zadziałał.Daje +

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Nigdy nie miałem tego, ale to powinno działać. Zobacz w jakiejś grze na multiplayer. Najlepiej to daj do reklamacji.

Awatar użytkownika
mifal2000
-#
Posty: 31
Rejestracja: śr 27 kwie, 2011 15:44

Post autor: mifal2000 »

Co zauważym , kiedy wyjmę kartę pamięci podczas gry to prosi mnie o ponowne jej włożenie (jednym słowem ją czyta, a pady nie) , Czy to może dlatego że pady są nieorginalne?
Jak nic nie będzie się dało zrobić to złoże to do reklamacji :)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Raczej nie powinno to robić różnicy, czy są oryginalne czy nie, lecz jeśli masz jakiegoś kolegę, który posiada oryginalne pady do Play Station, to pożycz od niego i sprawdź. Wątpię aby to coś dało, ale zawsze warto spróbować. Niestety, jestem przekonany co do tego, że będziesz musiał zgłosić reklamację produktu. Może dadzą Ci inny, sprawdzony, albo po prostu oddadzą pieniądze. W każdym razie powodzenia :).

piotros
-#
Posty: 24
Rejestracja: pt 17 sie, 2012 21:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: piotros »

Akurat PS2 jest czułe na multitapy i potrafi płatać różne figle.
Czytałem też, że w nieoryginalnych multitapach potrafi nie widzieć kart pamięci w slotach.

Ja mam 2 multitapy, jeden MadCatz'a, podobno działa poprawnie w modelach serii do 7900x, które mają zewnętrzny zasilacz, ale w mojej 90004 powoduje wkręcenie wentylatora na maksymalne obroty i trochę ciężko grać jak jest tak głośno.
Drugi mam oryginalny, co prawda do FAT'a, ale ze zmodyfikowaną wtyczką, która pasuje do Slim'a i ten działa już prawidłowo i nie ma żadnych problemów z działaniem konsoli i multitapa.
Co do padów, to mam 2x oryginalne DS2 i 2x Logitech'y bezprzewodowe na licencji Sony.

Podsumowując najlepsze są oryginały, ale do Slim'a na Allegro od roku poszukuję jakiegokolwiek egzemplarza i nie ma. :( Z podróbkami różnie bywa i jest to bardziej loteria niż reguła.
Jak bardzo Ci zależy, to możesz kupić oryginał do FAT'a, bo te bywają na Allegro i zmodyfikować wtyczkę, tak żeby pasowała do Slim'a bądź zamontować tę, którą masz w obecnym multitapie.
PS1, PS2, PS3, PSP i PSV

ODPOWIEDZ