Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

PS2 Fat problem z właczeniem

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

michuq
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 10:50

PS2 Fat problem z właczeniem

Post autor: michuq »

Witam mam problem z moim ps2 fat był długo nie używany ponieważ laser się zepsuł postanowiłem więc ostatnio trochę przy konsoli pogrzebać miałem trochę wolnego czasu i problem polega na tym że jak ją podpinam do prądu świeci się cały czas zielona lampeczka i konsola nie reaguje na włączenie obraz czarny proszę o pomoc może miał ktoś podobny problem z góry dziękuje za porady i poświęcony czas

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Uwalony układ BA5815fm jeżeli to model 3000x lub LA6508 jeżeli to model 5000x. Naprawa nieopłacalna. Po co trupa bez lasera stawiać na nogi. PS. Widziałem że założyłeś wątek na drugim forum. Nie chcę cię martwić ale napiszą ci tam trzy strony z poradami typu "popraw kabel". Zero profesjonalizmu.

michuq
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 10:50

Post autor: michuq »

Dzięki za info w takim razie nie będę jej naprawiał jak jest to nieopłacalne a wielka szkoda bo tyle fajnych hitów wyszło na tą konsole ale cóż nie będę płakał z tego powodu

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Naszła mi jeszcze jedna myśl. Być może to jakiś bezpiecznik. Być może obok owego układu. Wymiana takiego bezpiecznika jest prosta jak się ma lutownicę.

michuq
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 10:50

Post autor: michuq »

Problem naprawiony taśma włącznika była odwrotnie przypięta do płyty głównej dzięki za pomoc xzer0

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

To jak świeciła ci się lampeczka zielona wytłumacz mi to.
Obrazek[/URL]

ODPOWIEDZ