Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Kilka pytań odnośnie grania z Open PS2 Loader oraz

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

zidane1005
-#
Posty: 13
Rejestracja: sob 29 sty, 2011 15:16

Kilka pytań odnośnie grania z Open PS2 Loader oraz

Post autor: zidane1005 »

Witam, stałem się posiadaczem Network Adaptora (tym razem działa), podłączyłem dysk Maxtor 120GB, wgrałem gry i OPL na kartę OPL. Mam pytania odnośnie grania z dysku jak i pewnych ustawień:

1) Czy to normalne, że podczas uruchamiania dysku w OPL, albo ładowania gry, słychać jakby odgłosy spięcia? W krateczce pod wejściem do pada nr 2 widać momentami takie robłyski...
2) Czy da się ustawić OPL tak, aby po naciśnięciu r1,r2,l1,l2,select,start wrócić do menu OPL a nie do browsera?
3) Jak wyłączyć konsolę w przypadku, gdy taka kombinacja klawiszy nie działa?
4) Czy ktoś testował grę Pro Evolution Soccer 2014? Nietety mi nie działa na najnowszym OPL 0.9.2 :/

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

1. nie mam network adaptera i nie potwierdze na 100% ale jesli sa spiecia to moim zdaniem nie jest to normalne.
2. da sie ale dokladnie jak to zrobic to musisz poszukac na forum OPS2L bo sam nigdy tego nie robilem.
3. Jak? laskawie podniesc tylek i wylaczyc recznie konsole;p wiem ze sie nie chce ale to chwila tylko;p nie wszystkie gry obsluguja ta funkcje, czesc gier dziala tylko jak ja wylaczysz a czesc zawiesza konsole po wcisnieciu tej kombinacji.
4. co do pes to sie nie wypowiem bo nie gram w takie gry wiec nie wiem.

ogolnie warto miec kilka wersji ops2l. np battlefield 2 nie dziala na wersji 0.9.2 ale juz na wersji 0.8 z odpowiednimi ustawieniami dziala.
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Gomuł
-#
Posty: 34
Rejestracja: czw 05 sty, 2012 18:25

Post autor: Gomuł »

Te rozbłyski to norma. Zwykła lampka sygnalizująca odczyt z dysku. Jak kolega wyżej napisał polecam używać OPL 0.9.3, 0.8 i HD Loader 0.8c. Co do wyłączania to tylko wystarczy dłużej przytrzymać przycisk power, w jakieś kombinacje nigdy się nie bawiłem.

zidane1005
-#
Posty: 13
Rejestracja: sob 29 sty, 2011 15:16

Post autor: zidane1005 »

Udało mi się to ustawić :) W opcji OPL, w polu IGR wpisałem ścieżkę: mc0:/BOOT/OPL.ELF, teraz wraca do OPL pa naciśnięciu kombinacji :) Aha, czyli bardziej polecacie wersję 0.8 ? Jak mogę mieć 2 wersje na karcie pamięci? :O Z tego co wiem, najnowsza to 0.9.2, nie ma wersji 0.9.3.

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

hmm nie jest lepsza od wersji 0.9.2 ale warto ja miec. wgrywasz druga wersje na pendraka i ja kopiujesz na karte pamieci, potem sobie ustawiasz w konfiguracjach fmcb zebys mogl wlaczac z biosu obie wersje.
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

ODPOWIEDZ