Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

PS 2 - Migający ekran

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Fiku
-#
Posty: 5
Rejestracja: pt 31 paź, 2014 18:06

PS 2 - Migający ekran

Post autor: Fiku »

Sprawa wygląda tak, mam ps2 fat z serii 39004 <jakoś tak> z przerobioną kartą z najnowszym free mc boot'em. Przy odpalaniu na starym telewizorze przez eurozłącze w menu wszystko jest okej, ładne kolory i obraz, ale kiedy odpalam grę przez pendrive wszystko zaczyna skakać. Gra jest PAL, bo przerabiałem w PS2 VFIX, karta zrobiona na PAL, konsola PAL oraz gdy odpalam na nowym telewizorze wszystko chodzi ładnie, więc wina jest gdzieś w regulacji starucha. Ktoś wie w czym leży przyczyna oraz jak to naprawić ? :>

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

"przerabiałem w PS2 VFIX" stawiam ze to jest przyczyna migania, ni eprosciej bylo sciagnac wersje PAL?
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Awatar użytkownika
Fiku
-#
Posty: 5
Rejestracja: pt 31 paź, 2014 18:06

Post autor: Fiku »

Sciagnalem wersje rzekomo PAL, zrobilem wszystko zgodnie z poradnikiem odpalania gier przez pendrive = miga ekran, pomyslalem ze najczestsza przyczyna wlasnie jest zla wersja gry. Sciagnalem PS2 VFIX i ustawilem NTSC -> PAL, zeby miec pewnosc ze jest PAL i dalej to samo :)

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

a na oryginalnych grach tez tak masz?
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Awatar użytkownika
Fiku
-#
Posty: 5
Rejestracja: pt 31 paź, 2014 18:06

Post autor: Fiku »

Na przerobionej karcie nie miałem okazji sprawdzić, ale jeszcze jak mi brakowało karty włożyłem oryginalne gta i wszystko grało. W sumie nawet nie pomyślałem ze to może być wina gry, spróbuje inna piracką i zobaczę czy się dzieje to samo

EDIT: W tym momencie nie mam jak sprawdzić czy będzie z oryginału migać bo gra była pożyczana od kolegi ;>


EDIT 2: Dobra, działa. Coś z grą jest nie tak, bo ściągnąłem inna i wszystko śmiga, wielkie dzięki za pomoc :D

ODPOWIEDZ