Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problem z grą na konsoli PS2

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

sejmo
-#
Posty: 6
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 16:31

Problem z grą na konsoli PS2

Post autor: sejmo »

Witam. Zakupiłem dziś kartę z freemcbootem z allegro i mam pewien problem. Gdy przyszła, od razu zgrałem na pendrive grę Burnout 2 i na 6 z kolei misji gra się zacina. To samo dzieje się, gdy odpalam grę i poczekam pewien czas, aż wyświetli się intro. Film w pewnym momencie zacina się i nie chce iść dalej. Być może jest to kwestia konfiguracji, jednak nie mam pojęcia jak to zrobić. Proszę o Waszą pomoc i pozdrawiam.

amane2142
-#
Posty: 137
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amane2142 »

port usb nie grzeszy szybkością w PS2 więc może to jest przyczyną lepiej już wyplać płyty albo z sieciowego dysk lepsze prędkości mniej lagów
PSX:
  • SCPH-7502
    SCPH-1020
    SCPH-110
    SCPH-1120
PS2:
  • SCPH-5004
    SCPH-10020(FMBC)
    SCPH-10010
    SCPH-10150
    SCPH-10350(Dysk Maxtor 80GB)
JURASIC PARK (podróbka pegasusa)

sejmo
-#
Posty: 6
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 16:31

Post autor: sejmo »

Dodam, że nagrałem inną grę - Need for Speed Underground i nie ma żadnego problemu, jedynie z Burnoutem. Czy może to być wina złego romu, czy może burnout 2 potrzebuje specjalnej konfiguracji?

amane2142
-#
Posty: 137
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amane2142 »

https://www.absoluteanime.com/hdloader?page=c sprawdź sobie tutaj może coś da
PSX:
  • SCPH-7502
    SCPH-1020
    SCPH-110
    SCPH-1120
PS2:
  • SCPH-5004
    SCPH-10020(FMBC)
    SCPH-10010
    SCPH-10150
    SCPH-10350(Dysk Maxtor 80GB)
JURASIC PARK (podróbka pegasusa)

sejmo
-#
Posty: 6
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 16:31

Post autor: sejmo »

Otóż dowiedziałem się, że mogą być problemy z tą grą na pendrive, więc postanowiłem nagrać ją na płytę. Jednak mam z tym kolejne problemy. Spatchowałem obraz .iso i nagrałem go na płytę z prędkością 4x. Odpaliłem na konsoli ESR, włożyłem płytę, poczekałem i pokazało mi, że płyta nie została rozpoznana. Nie mam pojęcia co robię nie tak, model konsoli to SCPH-3003 PAL, wersja FreeMCBoot to 1.96.4, a płyty na których nagrywałem to TITANUM DVD-R 4,7 GB. Nie chcę tworzyć kolejnego tematu, dlatego prosiłbym o pomoc pod spodem. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

A laser w PS2 masz sprawny? Często on potrafi być winowajcą, jeśli gra się nie uruchamia, bo ja sam raczej nie spotkałem się z tym, żeby płyta nie chciała działać z konsolą.
Możliwe, że winny jest program do nagrywania. Ja sam nagrywałem ImgBurnem, bądź Alcoholem 120%, więc może spróbuj nimi. Ewentualnie UltraISO.

Szkoda, że posiadasz konsolę FAT, która nie ma domyślnie wbudowanego portu ethernet. Mógłbyś zastosować sposób z Open PS2 Loaderem i graniem przez sieć.

sejmo
-#
Posty: 6
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 16:31

Post autor: sejmo »

Laser bez problemu odpala oryginalne gry, mam 2 i nie mam z nimi absolutnie żadnego problemu. Gdy tylko wrzucę kopię zapasową logo freemcboot, które ukazuje się zawsze przy uruchamianiu konsoli znika znacznie później. Raz tylko udało mi się uruchomić grę, lecz sam nie wiem jak to się stało. Nie mam już pojęcia, czego to sprawka. Próbowałem nagrywać zarówno IMGBurnem z patchem, Alcoholem bez patcha i z patchem (zmarnowałem 4 płyty). Liczę na jakieś pomysły, co można z tym zrobić.

ODPOWIEDZ