Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

x men orgins Wolverine

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

hetm4n
-#
Posty: 74
Rejestracja: ndz 05 kwie, 2009 13:11
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

x men orgins Wolverine

Post autor: hetm4n »

Witam, mam pyta nie odnośnie tej gry na ps2, na necie sa uploady ale wszystkie po rozpakowaniu mają 1,8GB , czy jest to Rip?? bo według mnie troche za mało to zajmuje.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Hm.. dobre pytanie.
Ale jaki ma sens ripowanie gier PS2?
Na psx miało to sens w swoich "czasach" choćby ze względu na płyty CD, wtedy 650 MB, a było trochę gierek lekko ponad 700MB.
No i prędkość ówczesnego netu, ściąganie np. 500 MB było wyzwaniem, a ripek ok.100 MB był łatwiejszy do osiągnięcia / haha... te party ówczesne po 15MB,20MB/ no i jeszcze jedna ówczesna moda do czego był rip potrzebny to płytki z kilkoma gierkami.
PS2 ma i tak potężny rozmiar tak 1GB w "tą czy w tą" raczej nie gra różnicy.
Jednak oczywiście wszystko zdarzyć się może, ale przeleciałem wiele stron i rzeczywiście wielkość to ok.1.81 GB, a wątpię żeby wszystkie ISO było z jednego źródła, tak więc moim zdaniem jest mało prawdopodobne aby to był RIP, ale jak już mówiłem "głowy ściąć nie dam" ;-)
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

hetm4n
-#
Posty: 74
Rejestracja: ndz 05 kwie, 2009 13:11
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: hetm4n »

dzięki, w poniedziałek bedę miał nówke PS2 to się przekonam :D

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

uaaauuu...!!! jak Ci zazdroszczę, oczywiście tego że jesteś "dziewiczy" ;-) , jak lubisz shootery hm... miodzio, grafa wymiękam, co prawda nie mają tych klimatów co na psx, ale graficznie no i stopień trudności jest trochę wyższy, ogólnie revel, no i do tego zawsze możesz "pobrykać" na gierkach z psxa.
No i sprawa najważniejsza, co prawda ściągania jest więcej ale zawsze - wypalasz i śmigasz, zero kłopotów, ja wypalam alcocholem (czasami przytrafiło mi się że dwie na sto gier nie chciały "chodzić, wtedy tą gierkę wrzucałem w NERO i wszycho OK ;-) )
To jest naprawdę duży plus, w porównaniu z wypalaniem na PSXa.
Witaj w gronie PS2 !!!
Pozdrówka !
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

hetm4n
-#
Posty: 74
Rejestracja: ndz 05 kwie, 2009 13:11
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: hetm4n »

nom konsolka juz umnie i COD 3 pykam :D nagrałem narazie 5 gierek na TDK i wszystko bezproblemu, a do nagrywania używam UltraIso. Naprawdę nie żałuje ze zakupiłem nówkę przerobioną mobo760 zz 3 lata GW, kumpel kupił używaną fat, i ma problemy z płytkami, bo jasne płytki mu wyskakuje DISC ERROR nawet na oryginałach, a te co mają fioletowe spody mu chodzą, teraz poszukuje gdzie kupić płytki z fioletowymi spodami :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek A to mój ps2 :D

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

No i cool !!! ;-)
Jeszcze raz gratulacje!
Wszystko przed tobą, a co do tego czy slim czy fat, to ja już nie wiem chyba w dużej mierze zależy od szczęścia ja mam FAT i śmiga mi odpukać (puk,puk) :) już 11 lat , co prawda ostatnio nie mam czasu grać ale w pierwszych latach hm... pojechało się parę ładnych nocek :D
Życzę Ci aby twoja też tak się spisała.
Pozdrawiam ;)
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ