Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Problem z grą

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Szyfer
-#
Posty: 26
Rejestracja: pt 10 lip, 2009 16:44

Problem z grą

Post autor: Szyfer »

Ostatnio kupiłem sobie gre na ps2 wwe smackdown shut your mouth. Grałem w singlu bez zapisywania kilka dni. Kiedy zaczełem grać na sezonie, zapisałem gre i przestałem grać. Kiedy ponownie uruchomiłem konsole w menu poprzestawiały się opcje, nie wyświetlały się nazwy zawodników i podczas walki było widać tylko cienie. Czemu tak jest?
Mam ps2 slim spch7002 karte Sony8mb.Działo się tak też po zapisaniu opcji gry (bez sezonu) :kwasny:

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Jeżeli masz przerobioną konsolę, ściągnij tą grę i zobacz czy na niej będzie ten błąd. Jeżeli nie, to może ktoś ze znajomych ma tą grę i Ci pożyczy, żebyś sprawdził. Wiem że troche beznadziejna odpowiedź, ale skoro inne gry działają dobrze (tak zakładam) a ta nie

A może usuń z karty pamięci "PS2 Settings" (jakoś tak jest ta nazwa ;) )
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

twister
-#
Posty: 11
Rejestracja: czw 21 maja, 2009 15:04

Post autor: twister »

zrob tak jak napisal zohan i powinno dzialac

PS zohan gralem w cs`a :mrgreen:
.: Twój sąsiad też jest HARDCOREM?? :.

Awatar użytkownika
Szyfer
-#
Posty: 26
Rejestracja: pt 10 lip, 2009 16:44

Post autor: Szyfer »

Save-y działają poprawnie z Spider-man 3 i piratami GTA Libery City Stories, Bully i Def Jam Fight for NY
Czy wiesz że 90% idiotów czyta ten post z ręką na myszce? Nie ściągaj jej, już za późno...

ODPOWIEDZ