Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Silent Hill Shattered Memories

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

A sprawdzałeś na youtube. Praktycznie tam mają wszystkie poradniki do gier tylko w formie filmików?

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

No ba - szukałem - niestety nic tam nie zobaczyłem - dlatego też narazie gra poszła w odstawkę i czeka na lepsze czasy - na rzecz Devil May Cry 3 -trochę inne klimaty - mało mi znane, ale zaczynam kumać o co tam chodzi i się rozkręcam :)
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

Devil May Cry 3 to slasher i powiem szczerze, polecam tą grę

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

Za dużo gier nie przeszedłem na PS2 - bo dopiero niedawno kupiłem pleja :) - ale z tych co ukończyłem to stawiam tę grę na półce razem z God Of War i Spartan Total Warrior.
Narazie dobrze się bawię, chociaż misja piąta mnie dobiła - niewidzialne schody -GggggRrrr - na szczęście jestem w 13 i więcej takich upierdliwych niespodzianek nie było, jak do tej pory :)
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

Ja akurat nie wiem ile przeszedłem gier na ps2 bo nie liczyłem ale niektóre hity jak np Jak 3 które upiornie polecam tak samo jak Ratchet & clank 3, Resident evil 4 cz gta SA też polecam przeszedłem ale reszty gier nie pamiętam to było dawno temu :-)

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

No cóż jak się ma PS2 od Lipca dopiero, to łatwo zliczyć :) - za to na kompa też nigdy nie liczyłem.
cloudstrifef pisze:Ratchet & clank 3
- kupiłem dzieciakom i staram się nie grać, tylko jak gdzieś ich bloknie, to im posuwam grę dalej - bo ostatnio jak się przyssałem to ho ho - a chcę żeby sami pograli, a nie tylko patrzyli - generalnie potwierdzam - świetna gra
cloudstrifef pisze:Resident evil 4
- a to mój faworyt -grałem kilka lat temu na pożyczanej konsoli, a teraz jak kupiłem to znowu powtórzyłem sobie tę grę - gra świetna choć dla mnie jakoś klasyk Residenta to jednak 2 część (sentyment jeszcze z PSXa :)), Część 3 rozłożyłem chyba na wszystkie kawałki, ale na kompie - na szczęści grałem na JoyPadzie.
A tak na marginesie to właśnie jestem świeżo po najnowszym filmie Resident Evil - z podtytułem AFTERUFE chyba. To chyba 4 część nie licząc wersji animowanej - Ale residentem może zajmiemy się w osobnym temacie, bo to chyba temat dość rozległy z tego co przynajmniej wiem.

A jeszcze o GTA SA wspomniałeś - coś tam słyszałem - nie grałem - wszystko przede mną.
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

Ja akurat mam ps2 od sierpnia. Pracowałem z bratem to zarobiliśmy na ps3 telewizor i starczyło na ps2. Granie na kompie mi w ogóle nie wychodzi więc dużo gier nie przeszedłem. Gram na kompie tylko w MMORPG, ale ogólnym moim zdaniem od gier jest tylko konsola. Moi pierwszym residentem był właśnie Resident Evil 4. Ta część była częścią rewolucyjną dlatego mi się tak spodobał. .Mnóstwo akcji dużo bossów i broni dawało chęć eksterminacji wieśniaków. Potem dopiero próbowałem grać w poprzednie części ale mi nie przypadły do gustu jak 4 ale też część 5 też mi się spodobała że zdobyłem całego calaka w nim a co do filmu to to oglądałeś 4 część zatytułowaną AFTERLIFE. GTA San Andreas Ppolecam tobie jak lubisz gry w gangsterskim klimacie. Ogromny świat i mnóstwo misji do wykonania.
I zapraszam cię do tego tematu:

Kod: Zaznacz cały

http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?p=14020&highlight=#14020
Nie wiem dlaczego ale nikt nie chcę pisać w tym temacie. Specialnie stworzyłem ten temat żeby każdy opisał o swoich przeżyciach oraz czasach w których zaczynał z grami. Może nikt nie ma czasu na to bo za dużo opisywania. No to więc ty opiszęsz swoją historię w której zaczynałeś z grami i jak przeżyłeś z nimi do tej chwili :-)

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

Zajrzałem do twojej histori - podobami się, a że właśnie od dzisiaj mam tydzień urlopu, coś wyskrobię na pewno, ale wiadomo dopiero po Barbórce. Właśnie wróciłem z akademii w szkole, gdzie w mojej wiosce Dzień Górnika jest połączony z Dniem Ojca - czeka mnie teraz trochę sprawdzania granic wytrzymałości wątroby :) - hm.. myślę, że tak przez najbliższe 2 lub 3 dni. potem to już tylko PS2 i granie, więc i na kompa też będę wpadał.

To pyrsk ludkowie !!!
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

ODPOWIEDZ